Je 10. Ja furt v pelechu, snidane v posteli, koukam na serialy. Doma budu sama aaaaz do noci. Chtela jsem gruntovat lehce a pak jit ven😝obavam se, ze ani obed nezvladnu a Damejidlo to jisti 😎 😅
No a? Jednou za čas to je potřeba 😉
12. bře 2019
No a? Však máme jen jeden život a musíme si i užívat klidu. Jen závidím Dáme jídlo, k nám nedováží ani KFC 😢
12. bře 2019
Ty jo.Tohle sem nezazil ani nepamatuju.Tak si to dej i zitra -za me 😀
12. bře 2019
makronka222
autor@verunkanatalka joo jeste spesgreni divadlem - taky luxus. Jo, bordel jak kdysi po nejaky party:D
12. bře 2019
Já chci taky!
12. bře 2019
Vždyť jo!!!Jednou za čas je to třeba...já dneska taky na vše dlabu...neuklízím, nevařím, neperu...Jo a večer jdu do divadla za kulturou. Prostě dneska den nicnedělání a pohody.PS:zítra se z toho bordelu doma poseru!!!😝