Holky máte některá zkušenost s lékařskou vazelínou? Jde mazat na 11. měsíční dítko? Od narození bojujeme se suchou kůží. Vyzkoušela jsem už hodně věcí, ale pořád to není lepší. Teď mi doktorka doporučila Vitellu Extreme a taky nic moc. NAvíc 75g stojí 225,-. :-/ Jako dám cokoliv za své dítě, ale ať to už konečně pomůže..
Tetě doporučila dětská mazat krémem Excipial u lipolotio 🙂
nam doporučili klasickou modrou indulonu.Nám pomáhá
U nas vzdy zabral excipial.
také mám dobrou zkušenost s modrou indulonou ... a já sama používám na vše lékařskou vazelínu, protože mi parfémované krémy vadí (a to jsou prakticky všechny) a jsem s ní spokojená. Navíc není drahá
Dcerka má také od narození suchou kůži, vyzkoušeli jsme také nepřeberné množství všech možných i nemožných krémů apod, ale nejlépe nám zabral také Excipial u lipolotio. Nedám na něj dopustit a opravdu ho mohu doporučit 🙂
@tvrdohlavamama jj, vůbec nepomohl😐
@elinkav
@kaatkah
@zitekutomika já jsem ho ze začátku taky používala, ale doktorka mi to zatrhla, že ho používat nemám😐
Modrá Indulona, mazala jsem 1.syna od 3 měsíců. Jinak v dm mají měsíčkovou vazelínu, není drahá a je taky super.
@leana3 Prosím tě koukala jsem na tu vazelínu a není moc jasné složení, je to německy..neptala ses třeba u doktorky? teď jsem mluvila s jednou paní, co se dermatologií zabývá, řešili jsme teda hlavně Excipial a nedoporučila mi ho kvůli jedné látce. Měl by se prý používat od 3let. Bojím se abych malýmu neublížila..
@maky_s holka neptala, zkusím na to mrknout. Nám právě dr.doporučila Excipial a vůbec nepomohl, přišlo mi to pak ještě horší. Koupele v Linole nebo Oilatu taky nic moc, na kožním nám samozřejmě hned nacpali kortikoidy 😨 Tak jsem dala na rady starých exematiků a ti doporučili tu Indulonu nebo cokoli hodně mastného...
Krém na suchou kůži od Sebamed jste zkoušeli?