Holky držte prosím palce. Včera se u nás v rodině predcasne narodil chlapeček tak prosím držte palečky ať je klučina v poradku a maminka taky. Děkuji☘️☘️☘️
Drzime palce.🍀🍀🍀
24. dub 2019
Taky držíme 🌸máme doma triletacku taky předčasně narozenou, všechno bude v poradku ✊😊
24. dub 2019
Drzime palecky🍀🍀🍀🍀🍀a hodne stesticka malemu🍀🍀🍀🍀❤❤❤❤
24. dub 2019
mamamili
autor@theryinka myslím, že ve 26.týdnu.
@kodyna
@bandurova
@natysnovec děkuji. Teď co jsem těhotná tak mě tyto věci dostávají víc.
24. dub 2019
Jak moc brzy? A držím držím a nebojte... Pracovala jsem na novorozenecke JIRP jednotce a je až neuvěřitelné, jaké zázraky ty děti dokážou...
24. dub 2019
Držím palce ❤️
24. dub 2019
Moc na ně myslíme a v kolik tt se narodil?