Prosím prosím jak se dostanu tramvají v Plzni z hlavního nádraží k nákupnímu centru Borská pole? Moc děkuji
mamamili
autorDěkuji už zjistila. Trolejbusem 15🙂
29. led 2019
Prosím prosím jak se dostanu tramvají v Plzni z hlavního nádraží k nákupnímu centru Borská pole? Moc děkuji
Děkuji už zjistila. Trolejbusem 15🙂
Tramvají blbě. Musíš se dostat na trasu 4 (takže trolejbusem od nádraží po Americké, zastávka U Prace), tramvají 4 na konečnou a pak 30 k NC. A nebo jen trolejbusem, to jede tuším 15. http://www.pmdp.cz/project/44/images/1720.jpeg