Tak a zase jsem o rok starší. Dnes Kristova léta.
Vsechno nejlepsi. Ja je mela ve stredu a vzalo me to vic jak tricatka.
14. kvě 2019
Vsechno nejlepsi, tak to jsme stejny rocnik, akorat ja uz v tom jedu od unora. Mam pocit, jako bych byla furt po skole, ale telo nejak zacina stavkovat.
14. kvě 2019
"Heepy brzdej" . . . Ts, takova mladice. . . 😉
14. kvě 2019
14. kvě 2019
Vše nejlepší- hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody 🙂🌹🌺🍾🥂🎂
PS: mě to čeká v červnu 🙂
14. kvě 2019
mamamili
autor@pajuska_hajkova děkuji😊když šel syn do školy tak si bral sebou peníze a povídá mi "mami já půjdu ze školy do obchodu a něco ti koupím k narozeninám" a i slzicka mi trochu ukápla. Místo toho, aby si je šetřil tak mi chce něco koupit.
14. kvě 2019
Všechno nejlepší 💐🎁🍀já budu taky za 2 měsíce slavit 33 😁
14. kvě 2019
Všechno nejlepší 💐 já je slavila 9.5
14. kvě 2019
Tak tedy vše nejlepší, hlavně zdraví 🎂🍾🎁🌷🌷. Mě to čeká v rijnu. Šílený, jak to leti 🙈🙈