Já ujíždim na lattecku, měla jsem i chococino, ledovou kávu, i Capuccino není špatný 😊
16. kvě 2019
Mnam 😏 v létě u nás jede hodně i ledova káva a u kluků cokolada
16. kvě 2019
Já ujíždim na lattecku, měla jsem i chococino, ledovou kávu, i Capuccino není špatný 😊
Mnam 😏 v létě u nás jede hodně i ledova káva a u kluků cokolada
Novej kávovar? Musím říct, že nesquik z kapslí je dobrej. Pak preso. Latté bylo hnus. 😂 Ale je to dva roky,co jsem to zkoušela. Třeba pozměnili složení 👍👌