icon

To se fakt dává tříměsíčnímu dítěti med na dudlík???????

avatar

I slivovice na spani...dite zemrelo?

10. dub 2019
avatar

Také jsem zaostrila, jestli vidím dobře 😂... Tak dřív se to prý delavalo, babi mi to také chtěla "nutit"

10. dub 2019
avatar

Jasně. A o rok později se říká, že za ty kazy může genetika ☹

10. dub 2019
avatar

@vitkovakaterina a ve třech letech už můžu dát panáka a bude spát?😀By se mi to hodilo😁😂

10. dub 2019
avatar

@vitkovakaterina
@verca5505
@rebe já to teda klukům nedávala a ani mě to nikdy nenapadlo a nemám to ani v plánu dávat malé. Jen mě to trochu zarazilo

10. dub 2019
avatar

@kahua toz rikaj to babicky 😅 stejne jak vopeprit nehty aby si je nehlodaly 😀

10. dub 2019
avatar

@mamamili Nam mama taky davala cukr na dudlik kdyz jsme meli skytavku a ziju, az tak moc bych to zase nehrotila kdyz nejde o zivot🤷😂

10. dub 2019
avatar

@vitkovakaterina tak oni toho někdy babičky napovídají dost😁

10. dub 2019
avatar

Kdysi se to tak delavalo a holt ne kazdeho nase suprmoderni doba dohnala. Ja teda nedavala, kazy nechceme a plus je to alergen. Ale kdyz se mimco neosypalo, tak za tech deset dni to na zuby mit vliv nebude.

10. dub 2019
avatar

@kahua to by se mi taky někdy hodilo😁

10. dub 2019
avatar

To se dávalo možná v době, kdy naše maminky byly děti.

10. dub 2019
avatar

Ja drzim babickovskou vychovu i doma 😅 med jsem davat nemusela. Dikybohu oba mrli dudle uz od porodnice od prvniho dne..ale meresila bych to. Alergen nealergen. A jinak mam deti zive prakticky denne na cukru a zuby maji normalni

10. dub 2019
avatar

@jess když přišla na začátku do dětského pokoje tak jsem si všimla, že ten med má i na přebalovací podložka takže to asi dávají častěji. Jako jo každého věc jen mě to zarazilo

10. dub 2019
avatar

Mno dělá. Jen si zadej do googlu obrázků výraz "medové zuby".. moc hezký.. 🙂

10. dub 2019
avatar

@vitkovakaterina nedavno bylo ve zpravach miminko, ktere zemrelo na otravu alkoholem. Slivka ma kolik, tak 70%? Rovnou namocit do 100% lihu a bude klid naporad...

10. dub 2019
avatar

@mischella225 já to nehrotim jen mě zarazilo, že ten med měli i na přebalovaku, když poprvé přišla do dětského pokoje. Je to každého věc, ale na některé věci mají prostě miminka čas.

10. dub 2019
avatar

@luidisek ještě lepší. Já prostě některé věci neuznavam.

10. dub 2019
avatar

@luidisek ty mi veris ze bych dala decku slivovici? 😅 ses normalni?

10. dub 2019
avatar

Ja dostavala na dudlika med...a zuby jsem zkaz3ny nikdy nemela....tk ja nevim..moje mami davala prvni dceri taky kdyz nemohla zaspat a dcera pomalu 4roky a zadnej zubni kaz...👍👍😇😇

10. dub 2019
avatar

@mamamili kamaradka moji mamky namacela dudlik dceri do griotky. Moje mama nastesti takovy magor nebyla. Dudlik jsem mela beze vsech techto pochutin.
Me by zajimalo, co by delala, kdyby se tomu mrneti projevila na med alergie, jestli by na to vubec prisla

10. dub 2019
avatar

@vitkovakaterina uprimne doufam, ze nedala 😉 😀

10. dub 2019
avatar

@mamamili Na druhou stranu prece neznamena, ze kdyz neco neuznavas, ze je to spatny a ostatni to maji zakazany delat ☺️.

10. dub 2019
avatar

@luidisek já taky klukům na dudlík nic nedávala respektive staršímu, mladší nechtěl dudlík od narození a ani nebudu dávat malé nic na dudlík pokud ho teda bude mit

10. dub 2019
avatar

Deda ma vcelky a jako vcelar doporucuje med az po roce zivota... ma toho hodne nacteno... takze se s babickou vecne dohadovali, zda na dudlika med nebo ne😎

10. dub 2019
avatar

@mamamili ja mam obe deti bez dudliku a jsem spokojena. Babicky se sice u prvniho snazily, ale bez uspechu. Hold dudlik nejsou 🐐🐐 😂

10. dub 2019
avatar

@katkahodkovice to říkal i můj děda, taky byl včelař a plno lidí si k němu jezdilo pro med.

10. dub 2019
avatar

@luidisek nedala probuh 😅 a kdo vynalezl dudlik by mel mit metal! Prsa nejsou dudlik 😝 brrrr

10. dub 2019
avatar

@vilmic ja myslim, ze to je o vicero faktorech. Nam 4 sourozencum to na dudan cpaly babka s mamkou taky porad, predposledni segru navic naucili na kostku cukru🙏...a prvni kaz jsem ja mela az v prvnim tehotenstvi ve 23letech, kdy jsem 8mesicu skoro jen blila😀. Segry taky zuby zdrave do dospelosti. Bracha nemel kaz dodnes, je mu 40. Takze ja myslim, ze ty co se jim ty zuby kazi fakt seredne, jsou hlavne o genetice a i kdyby je fidlili od rana do noci, cukr neokusili, tak se ty zuby proste kazi. Znam takovych pripadu vice, zdrava strava, zadne sladkosti a zuby ve dvou, trech letech cerne

10. dub 2019
avatar

@vitkovakaterina tak ne nadarmo se tomu rika siditko. Protoze dite vlastne sidis. Kazdy to ma jinak.
Me nevadi, ze prsa jsou misto dudliku 🙂 na to ty prsa byla stvorena 🙂

10. dub 2019
avatar

Není to mateřská dovolená je to řehole. Ne každý chlap to uzna

10. dub 2019
avatar

@luidisek nebyla 😝 prsa jsou pro chlapa a do vystrihu..ale je to nazor co tu akorat rozviri vodu 😂 ani jsem nekojila,nechtela jsem

10. dub 2019
avatar

Kdyby se mala zacala dusit, protoze je to alergen jako prase tak by med rychle splachovali do zachoda.

10. dub 2019
avatar

@patri22 otazka je, jestli by prisli na to, ze je to medem. Zdali vubec vi, ze med je tak silny alergen

10. dub 2019
avatar

@luidisek pro mě je to věc, která miminkům do pusy nepatří a za tím si stojím.

10. dub 2019
avatar

@luidisek kdyz jsem u maleho uz asi po 150 resila kasel a rymu (co zub to ryma) taky jsem myslela, ze zkusim med v caji a pak si precetla, co to muze zpusobit, to me vubec nenapadlo. Nikdy bych diteti nedala nic o cem bych si nebyla jista, ze to muze.. Takte 3m miminko cpat medem, strasny.

10. dub 2019
avatar

Zeny..banality resite..fakt ze jo.

10. dub 2019
avatar

tak hlavně u toho medu nejde ani tak o alergii jako spíš o riziko botulotoxinu...potom teda ty další důvody - zuby, návyk na sladké, atd atd. žejo....

10. dub 2019
avatar

@vitkovakaterina tak pro někoho je to banalita pro někoho není. Každý má jiné zásady.

10. dub 2019
avatar

Ale abych to shrnula tak dnešní výměna byla v pohode.

10. dub 2019
avatar

Moje dnes desetimesicni se napila výsledku v nočníku moji tříleté... Žije... ✌️

10. dub 2019
avatar

@julistep predpokladam ale, ze to bylo jednorazove a nepije to kazdy den 😉 muj syn taky v pul roce ochutnal psi granule, ale pravidelne je nedostava

11. dub 2019