To se fakt dává tříměsíčnímu dítěti med na dudlík???????
Také jsem zaostrila, jestli vidím dobře 😂... Tak dřív se to prý delavalo, babi mi to také chtěla "nutit"
Jasně. A o rok později se říká, že za ty kazy může genetika ☹
@vitkovakaterina a ve třech letech už můžu dát panáka a bude spát?😀By se mi to hodilo😁😂
@vitkovakaterina
@verca5505
@rebe já to teda klukům nedávala a ani mě to nikdy nenapadlo a nemám to ani v plánu dávat malé. Jen mě to trochu zarazilo
@kahua toz rikaj to babicky 😅 stejne jak vopeprit nehty aby si je nehlodaly 😀
@mamamili Nam mama taky davala cukr na dudlik kdyz jsme meli skytavku a ziju, az tak moc bych to zase nehrotila kdyz nejde o zivot🤷😂
@vitkovakaterina tak oni toho někdy babičky napovídají dost😁
Kdysi se to tak delavalo a holt ne kazdeho nase suprmoderni doba dohnala. Ja teda nedavala, kazy nechceme a plus je to alergen. Ale kdyz se mimco neosypalo, tak za tech deset dni to na zuby mit vliv nebude.
To se dávalo možná v době, kdy naše maminky byly děti.
Ja drzim babickovskou vychovu i doma 😅 med jsem davat nemusela. Dikybohu oba mrli dudle uz od porodnice od prvniho dne..ale meresila bych to. Alergen nealergen. A jinak mam deti zive prakticky denne na cukru a zuby maji normalni
Mno dělá. Jen si zadej do googlu obrázků výraz "medové zuby".. moc hezký.. 🙂
@vitkovakaterina nedavno bylo ve zpravach miminko, ktere zemrelo na otravu alkoholem. Slivka ma kolik, tak 70%? Rovnou namocit do 100% lihu a bude klid naporad...
@mischella225 já to nehrotim jen mě zarazilo, že ten med měli i na přebalovaku, když poprvé přišla do dětského pokoje. Je to každého věc, ale na některé věci mají prostě miminka čas.
@luidisek ty mi veris ze bych dala decku slivovici? 😅 ses normalni?
Ja dostavala na dudlika med...a zuby jsem zkaz3ny nikdy nemela....tk ja nevim..moje mami davala prvni dceri taky kdyz nemohla zaspat a dcera pomalu 4roky a zadnej zubni kaz...👍👍😇😇
@vitkovakaterina uprimne doufam, ze nedala 😉 😀
@mamamili Na druhou stranu prece neznamena, ze kdyz neco neuznavas, ze je to spatny a ostatni to maji zakazany delat ☺️.
Deda ma vcelky a jako vcelar doporucuje med az po roce zivota... ma toho hodne nacteno... takze se s babickou vecne dohadovali, zda na dudlika med nebo ne😎
@katkahodkovice to říkal i můj děda, taky byl včelař a plno lidí si k němu jezdilo pro med.
@luidisek nedala probuh 😅 a kdo vynalezl dudlik by mel mit metal! Prsa nejsou dudlik 😝 brrrr
@vilmic ja myslim, ze to je o vicero faktorech. Nam 4 sourozencum to na dudan cpaly babka s mamkou taky porad, predposledni segru navic naucili na kostku cukru🙏...a prvni kaz jsem ja mela az v prvnim tehotenstvi ve 23letech, kdy jsem 8mesicu skoro jen blila😀. Segry taky zuby zdrave do dospelosti. Bracha nemel kaz dodnes, je mu 40. Takze ja myslim, ze ty co se jim ty zuby kazi fakt seredne, jsou hlavne o genetice a i kdyby je fidlili od rana do noci, cukr neokusili, tak se ty zuby proste kazi. Znam takovych pripadu vice, zdrava strava, zadne sladkosti a zuby ve dvou, trech letech cerne
@vitkovakaterina tak ne nadarmo se tomu rika siditko. Protoze dite vlastne sidis. Kazdy to ma jinak.
Me nevadi, ze prsa jsou misto dudliku 🙂 na to ty prsa byla stvorena 🙂
Není to mateřská dovolená je to řehole. Ne každý chlap to uzna
@luidisek nebyla 😝 prsa jsou pro chlapa a do vystrihu..ale je to nazor co tu akorat rozviri vodu 😂 ani jsem nekojila,nechtela jsem
Kdyby se mala zacala dusit, protoze je to alergen jako prase tak by med rychle splachovali do zachoda.
Zeny..banality resite..fakt ze jo.
tak hlavně u toho medu nejde ani tak o alergii jako spíš o riziko botulotoxinu...potom teda ty další důvody - zuby, návyk na sladké, atd atd. žejo....
@vitkovakaterina tak pro někoho je to banalita pro někoho není. Každý má jiné zásady.
Ale abych to shrnula tak dnešní výměna byla v pohode.
Moje dnes desetimesicni se napila výsledku v nočníku moji tříleté... Žije... ✌️
I slivovice na spani...dite zemrelo?