Ne, nikam by se mi to nevešlo 🙈 ale mám seznam na webu knihovny pod kontem čtenáře. Plus bych k tomu přidala tak 10-20 knih, co jsem si koupila.
10. pro 2020
Ta kniha O Jeziskovi - jaka je?
10. pro 2020
Já se k tomu furt chystám, ale ještě jsem se nerozhoupala. Odhadem za rok tak kolem 60 knížek dám, tak budu muset evidovat ☺️
10. pro 2020
mamikajuli
autor@ilona87 Zatím jsme nečetli, mám je z knihovny od včerejška. Dneska začneme číst a napíšu
10. pro 2020
ja zacla loni stranjach databazeknih si vest prehled knizek, at uz ctenych nebo co se chystam cist, je to moc fajn.
10. pro 2020
já si to píšu do databaze knih, vyhovuje mi, že mám nějaký přehled co a jak se mi líbilo, když chce někdo typ na knížku a také si tam ukládám, co si chci přečíst a tak
10. pro 2020
Vedu v aplikaci booxy
10. pro 2020


Já jo, píšu si to do notesu.