Holky poraďte prosím, sháním sporťák.
Který by jste doporučily? Cena cca do 7tis. Předem moc děkuji😇
- lehký
- prostorný
- do terénu i do města
- polohovací záda i nohy
- lehce odpružený
- dobře skladný
http://www.petto.cz/kocarky/prampol-zebra
holky já měla tento.. a spokojenost veliká.. po Šumavských lesních cestách paráda.. škoda, že jsme ho užili jen 3 měsíce.. ale zase fakt, že jsem ho téměř za plnou cenu prodala a neskutečně rychle.. byl jako nový
Taky se háčkuji. Kamarádka mi říkala, že Valco není do terénu, jak se nabalí hlína na kola, přestávají se točit. Tak hledám alternativu.
Za mě Valco zvládli i les 😂 mám ho s nafukovacimi koly ale dobre sloužil i s penovkami
Mně už hrabe 😀 Chtěla jsem Ti doporučit MORU 😀 ... četla jsem totiž SPORÁK místo SPORŤÁK 😀
Britax B-motion plus 🙂
Prampol zebra🙂🍼
My sme spokojeni s b motion 3
Joie litetrax 4 air 👌
Street
Tak zatím vede Valco, jen si nejsem úplné jistá těma pěnovkama, a že nemá polohovací rukojeť. V ceně i nánožník a je vážně lehoučký. Včera jsem se na něj byla podívat😉

Háčkuju se, taky mě zajímá 🙂