Ahoj ženy, syn (4 měsíce) si začal požvýkávat jazyk. Dělaly to i vaše děti, prosím? Zoubky ještě nemá, ani žádné klubající se nevidím. Kousátko nechce ☹
Komentář byl odstraněný
Syn to dela dodnes (temer 23mesicu). Dudlik nikdy nechtel ani si ho nevzal, prsty si necucal...uklidnuje se tim. Dela to hlavne, kdyz je unavenej.
3. bře 2018
Dcera to dela ve 4 letech stale, jen pred spanim nebo kdyz je nervozni. Ma na jazyku uplne obtisky zubu, kdyz ho kouse. Snad si ho neukousne🙂 nicemu to nevadi 🙂
3. bře 2018
Taky zacal syn v 5 mesicich. Ja se nejdriv lekla, ze ma alergickou reakci a opuchnul mu jazyk...a on mel jen jazyk vyvaleny a pekne si ho vychutnaval 🙃
3. bře 2018
pokud nechce dudlik ani palec tak se tim uklidnuje sestra to taky delala jak byla mala odmitala oboje proste si zuzlala jazyk 🙂