Zase smazaný dvě albíčka,jiný mají plno věcí co mají nápady a jsou tady pořád a u mě to pořád jaksi neprochází,se picnu ☹
a to pak nemažou?protože jsem si sem dala i fotečky co jsem chtěla si nechat udělat-jako nápad a teď mám smůlu,protože mi mezitím kleknul program a co jsem neuložila a nezálohovala je fuč ☹
tak to zkusím a uvidíme,nic jinýho,než že to zase smažou se stát nemůže
mě se to stává taky, proč, to fakt nechápu?
@gabidesign já to zkusila na ty přátele a zatím je tam,dál uvidíme 🙂
@marecek4 někdy stačí zakrýt firemní loga a pak ti foto nechají , nesmí na fotce bít nic odkud je fotka třeba mmb a nebo nějaký internetový obchod 😉.
@brusinka.pusinka jenže oni mažou moje fotky,a i když náhodou mám něco odjinud tak logo mažu automaticky,ale co jsem nechala určitá albíčka jen pro přátele,tak fotečky zůstávají
@marecekč tak si to zamykejte pouze pro přátele..alba