Natrefila jsem na reborn miminka. Proboha co to je? Prijde mi to uplne hruzostrasny...😨
Taky mi to prijde desivy a tak nejak ,,zvraceny"🙈
Kde jste na to prosím narazily?
Mně to přijde jak malé mrtvolky 😳😑
Za me taky psycho 😖
Já na to taky narazila. Přijde mi to trochenc "úchylný "
Nejhorsi je kdyz si nechavaji delat kopie svych zemrelych miminek :(
@nikykiky To jako vazne???😨
@jasminajasminova jj i na takovy sem onehda nekde narazila..asi nejaky porad v tv, presne si nepamatuju
U tech maminek, co prisly o mimi a jsou bez sebe žalem, tak chapu, že delaj sileny veci, ale nekdo to ma proste jako koníček... to nechapu vubec.
Me to taky prijde desivy. Jakobych si domu poridila panenku Chucky😨
Nedávno jsem taky na něco takového narazila - a nejujetější bylo, že paní si "miminko" šla převzít do porodnice. Masakr! Jela tam normálně s vajíčkem, výbavou. Fakt úchylárna
Ale porad nechapu k cemu to je 😀
No část těch ženských to má prostě jako hobby, ruční práci, někdo háčkuje dečky, někdo dělá věci z Fima, někdo vyrábí reborn panenky. Taky to nechápu, ale myslím, že to nemusí být vždycky úchylka (ale často asi jo).
No a to si představte, ze mam známou, co ma tuhle hrůzu doma a dela pro ni oblečky a chodí s ni ven v kočárku - upozorňuju, ze je ji okolo padesátky...
@velulinkas ze by syndrom prazdneho hnizda?
Možná to tak bude, deti uz ma pryč.. Nebo je proste jen šáhlá....
Me to prijde hodne ujeté a nechapu proc si to nekdo pořídí
Mne taky