icon

Natrefila jsem na reborn miminka. Proboha co to je? Prijde mi to uplne hruzostrasny...😨

avatar

Mne taky

28. říj 2017
avatar

Taky mi to prijde desivy a tak nejak ,,zvraceny"🙈

28. říj 2017
avatar

Kde jste na to prosím narazily?

28. říj 2017
avatar

Mně to přijde jak malé mrtvolky 😳😑

28. říj 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@monyszek na sbazaru

28. říj 2017
avatar

Za me taky psycho 😖

28. říj 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Já na to taky narazila. Přijde mi to trochenc "úchylný "

28. říj 2017
avatar

Nejhorsi je kdyz si nechavaji delat kopie svych zemrelych miminek :(

28. říj 2017
avatar

@nikykiky To jako vazne???😨

28. říj 2017
avatar

@jasminajasminova jj i na takovy sem onehda nekde narazila..asi nejaky porad v tv, presne si nepamatuju

28. říj 2017
avatar

U tech maminek, co prisly o mimi a jsou bez sebe žalem, tak chapu, že delaj sileny veci, ale nekdo to ma proste jako koníček... to nechapu vubec.

28. říj 2017
avatar

Me to taky prijde desivy. Jakobych si domu poridila panenku Chucky😨

28. říj 2017
avatar

Nedávno jsem taky na něco takového narazila - a nejujetější bylo, že paní si "miminko" šla převzít do porodnice. Masakr! Jela tam normálně s vajíčkem, výbavou. Fakt úchylárna

28. říj 2017
avatar

@journals to uz je fakt uchylka😖. A nebo nejakej nevyresenej psych.problem.

28. říj 2017
avatar

Ale porad nechapu k cemu to je 😀

28. říj 2017
avatar

@marenkav Prostě děláš, že máš dítě. Ono to je dost k pláči. Když to někde vidím (ne naživo, jen na internetu - fb a tak), je mi z toho dost úzko ☹

28. říj 2017
avatar

No část těch ženských to má prostě jako hobby, ruční práci, někdo háčkuje dečky, někdo dělá věci z Fima, někdo vyrábí reborn panenky. Taky to nechápu, ale myslím, že to nemusí být vždycky úchylka (ale často asi jo).

28. říj 2017
avatar

No a to si představte, ze mam známou, co ma tuhle hrůzu doma a dela pro ni oblečky a chodí s ni ven v kočárku - upozorňuju, ze je ji okolo padesátky...

28. říj 2017
avatar

@velulinkas ze by syndrom prazdneho hnizda?

28. říj 2017
avatar

@makky1310 A víš co je syndrom prázdného hnízda? 😀 Ten se objevuje u rodičů, kteří mají už děti velké a ty se osamostatnily (odstěhovaly a žijí vlastní život)

28. říj 2017
avatar

@journals Ano vim😉 Vzdyt pise ze ji je okolo 50-ti. Tak mozne to je. Je to jen hypoteza...🙂

28. říj 2017
avatar

@journals tim jsem jako chtela naznacit, ze ji deti odesli a ona se potrebuje o nekoho starat, tak si poridi tohle miminko. Ale pani samozrejme neznam takze pisu jen to co me napadlo😉

28. říj 2017
avatar

@makky1310 🙂 ok, já jen že jsem to tady už jinde četla snad třikrát v úplně blbě použité souvislosti... nezlob se. Jo, to může být, ale za dospělé děti nebudeš hledat náhradu ve fake miminu, myslím si. Tam bude problém asi hlubší... ale kdo ví

28. říj 2017
avatar

@journals nezlobim😉 presna tak, kdo vi... je to dost individualni.

28. říj 2017
avatar

Možná to tak bude, deti uz ma pryč.. Nebo je proste jen šáhlá....

28. říj 2017
avatar

Me to prijde hodne ujeté a nechapu proc si to nekdo pořídí

28. říj 2017