Je tady někdo,kdo má doma vymalované pokoje béžovou barvou?(světlou)
Nejlépe celé,ne nejen jedna zeď. Mohla bych poprosit případně o foto? Klidně do zprávy. Díky
Tady byla takova bezovo seda , miluju to ;) ( jine foto nemam 🫢
Jinak tu treba svetlejsi...
Je to fakt hezke ;)
Ale cely byt uplne bych nedellaa , aspon neco bych nechala bile 🙂
@veronicka89 děkuji. Zůstanou určitě stropy a asi i kolem oken bílá
@margaret88 no ja to myslela ze i kludne nejaka mistnost ( krom treba wc a koupelny
Máme jednu zeď takovou kávovou
Ahoj. Máme celou místnost - obývák s kk. A jen stěna za televizí je tapeta s motivem cihel. Bílý strop a kolem oken. Ale ne s přesahem do prostoru. Jen opravdu kolem oken. ☺️
@nikola38 my chceme to stejný.🙂Strop a kolem oken bílou
Obývák-tři zdi světle hnědé ( béžové) a jedna tmavě hnědá






Nemam , ale mam tak v planu vymalovat loznici. Casto na hotelich byva bezova a seda a je to uklidnujici 🙂 jinak google ;)