Poraďte mi jak mám docílit toho abych neměla z pračky pomačkané záclony a závěsy? Bohužel to nespraví ani sušička. Máme hodně oken a to žehlení je noční můra 🤦🏻♀️
Díky za jakoukoliv radu
vyvesuji mokre a davam na mene otacek
14. lis 2024
Nenechám vyždímat a věším ještě mokré
14. lis 2024
Dávám na málo otáček a jakmile je vytáhnu z pračky, jdu je hned pověsit.
14. lis 2024
margaret88
autorSuper.... děkuji všem. Teď mi došlo, že jsme to tak v doma taky dělávali
14. lis 2024
Přesně mokré je povesim na zpatek 🙂
14. lis 2024
jj. pověsit mokré. ale třeba voály se žehlit musí.
14. lis 2024
Ještě mokré pověsit.