icon

Poraďte mi jak mám docílit toho abych neměla z pračky pomačkané záclony a závěsy? Bohužel to nespraví ani sušička. Máme hodně oken a to žehlení je noční můra 🤦🏻‍♀️
Díky za jakoukoliv radu

avatar

Ještě mokré pověsit.

14. lis 2024
avatar

vyvesuji mokre a davam na mene otacek

14. lis 2024
avatar

Nenechám vyždímat a věším ještě mokré

14. lis 2024
avatar

Dávám na málo otáček a jakmile je vytáhnu z pračky, jdu je hned pověsit.

14. lis 2024
avatar

Super.... děkuji všem. Teď mi došlo, že jsme to tak v doma taky dělávali

14. lis 2024
avatar

Přesně mokré je povesim na zpatek 🙂

14. lis 2024
avatar

jj. pověsit mokré. ale třeba voály se žehlit musí.

14. lis 2024