Zdravím. Je něco k vidění ve Vsetíně? Hlavně něco co zaujme děti.
Park Džungle, venkovní nebo vnitřní bazén, jinak je Vsetín poměrně chudý na nějaké atrakce pro děti...
Ještě zámek Vsetín má teď výstavu hraček firmy Fatra Napajedla,jestli ti to jako lákadlo pomůže
Na zámku je přes prázdniny hledání pokladu, u výstavy hraček je herna, hvězdárna má taky hledání pokladu
Koupaliště Pod Pecníkem. Hodí se tam zastavit?
@margaret88 radši městské lázně, pod pecníkem bývá často plné ""tmavších " občanů
@alpakovo ach jo.🙄 Ale lázně jsou jen
vnitřní, že? Je tam aspoň skluzavka nebo je to vyloženě plavecký bazén?
@margaret88 méně,přes léto i venkovní koupaliště 😉 je tam tobogán.... A po okolí nemůžete?
@alpakovo jedeme tam jen na skok.
@margaret88 kousek je totiž koupaliště Zděchov,tam je klid... A pokud nebude hic,je v okolí plno pěkných rozhleden, dost lidí se chodí koupat i do Bečvy, Vsetín má pěkný splav,kousek od něho je i dětské hřiště
Max. bazén s tobogánem a dětská herna džungle. Pokud jste zámkový nadšenci, je tam pěkný zámek, s vyhlídkovou věží a přes léto s dětským programem.