Holky prosím vás jak to je s paragrafem na manželku když je na rodičovské dovolené, má dítě? Když má žena chřipku může teda Manžel zůstat doma aby ona odpočívala?
Takže to jde?
Jde to. Manžel to měl v pátek na mě. Byla jsem jak mrtvola. Po porodu si taky bral OCR .
A jak to je, když budu na mateřské dovolené? Ještě před porodem? Už teď synovi nestacim, miminko mi bere všechnu sílu, zlaté první těhotenství.. neumím si to predstavit před porodem.. je možnost, aby si vzal manžel očr, aby se staral o syna, i když budu doma na mateřské?
Kdyz jsem mela horecnate onemocneni a byla jsem na rodicaku doktorka se me vzdy ptala jestli chci pro manzela paragraf.
Mne kdyz v tehotenstvi bolela zada, jakoze hodne, dostal manzel take OCR a staral se o starsiho.a to za tu dobu dvakrat.Ja myslím ze zalezi na domluvě s obvodakem.
Dneska jsem taky vyfasovala pro muže OČR, mám šílený zánět spojivek. Holky, nevíte, jak je to placené? Chlap dělá 12 ky?
Manzel mel i v tehotenstvi mojem, ale ja kolabovala a mela jsem podezreni na ted nevim jak se to jmenuje, no ze mas krevni srazeninu co ti cestuje v zilach 🙂a pak kdyz jsem byla na rodicaku s Vojtou tak taky mel, mela jsem nestovice
Tvůj lékař musí manželovi vystavit ošetřovačku na tebe.