Nevíte prosím jestli se může vozit dítě 1 a 3 měsíce vedle řidiče v sedačce?
marluc88
autorDěkuji 🙂 ještě teda musíme zjisti jak se airbak vypíná
29. zář 2013
souhlasím s findejsova1, ale to platí jen pro "vajíčko", jinak platí zapnutý airbag a normálně po směru v autosedačce podle váhy🙂
29. zář 2013
pokud je ve vajíčku, tak v protisměru, v sedačce pak PO směru, airbag zapnutý a sedadlo posunuté co nejdál 🙂
@findejsova1
@marluc88
29. zář 2013
marluc88
autorDěkuji 🙂
29. zář 2013
@marluc88 - Naprostý souhlas s @ee.liska.. Tak jsem to slyšela i teď aktuálně od policajta na školení řidičů.
29. zář 2013
ano může , sedačka musí byt v protisměru a musíš mít vypnuty airbak