Holky mate některa holčičku jmenem Apolenka? Ja ji ještě jinak řikate? Zatim teda nevime co se narodi, ale pro holčičku jsme si zatim zvolili tohle jmeno, tak mě zajimaji ještě jine jeho podoby 🙂
Taky znam,rika se ji Apuš,Apuško,Poly nekdy i Poleno
27. črc 2017
Kamarádka má a říkají ji hodně Poly