Dobrý den chtěla jsem se prosím zeptat,jestli znáte nějaký dobrý recept na povidla děkuji🙂
My nameleme švestky a pak je vaříme s cukrem. Cukru dle libosti. My moc sladké nemusíme, takže na 1kg švestek dáme cca 300-500g cukru (dle. Toho, jak jsou švestky sladké). Někdo dává 1:1
19. srp 2018
Mamka peče povidla v troubě...
19. srp 2018
https://www.prozeny.cz/clanek/babicciny-recepty... tamten odkaz nějak nefunguje, tak tady znova 🙂 upravíte si tam i podle gramáže, jsou skvělá 🙂
19. srp 2018
Peču v troubě vypeckovaný švestky, sbírám šťávu, tu zavařím zvlášť. Až to zhoustne, naplním sklenice, navrch dám trošku rumu a zavařím v myčce.
19. srp 2018
https://www.google.cz/amp/s/www.prozeny.cz/clan... tyto dělám pokaždé a jsou naprosto výborná 😍