Holky dotaz - ty jejichž děti hrají v ZUŠ na nástroj dostáváte teď práci na doma? Dcera klavír +nauka, dohoda s učitelkou klavíru opakování, 1pisen dle vl.vyberu ale nauka mazec. Každý týden 3strankovy výukový materil s odkazy na skladby nástroje atd...
Tak mě zajímá jak je to jinde.
A dotaz 2.nemate někdo prosím noty pro levou ruku k písničce Když se zamiluje kůň? Předem díky.
Dcera v 5.r. ..2.testik z HN....vzdy ho ma doplnit a poslat zpet. A jednou se mela podivat na neco o hudbe, ale samo ze se ji nechtelo. Klavir hraje ted bovou skladbu a s ucitelem skypuje.
Dcera hraje na klavír. Jednou týdně máme hodinu po FaceTime. Z nauky posila na e-mail nejake materiály.
Mám tohle. Ale to je asi jen práva ze 🙈
A popravdě tu nauku vůbec nedávám. Chodím do práce, do školy toho mají hafo, jsem rada, ze zvladam to. Takže nažka jde trochu bokem
@veverik_ dekuju moc, s tím už si dál nějak poradím 🙂
Klavír je právě v pohodě, tím že já hrát umím tak to s ní dám, ale nauka - program na tento týden - naučit se dechové nástroje, pustit ukázky, naučit se je rozeznávat plus bečkové stupnice. Ha ha to z domu nedám ani náhodou a nadšení poslouchat hoboj u nás zatím nenastalo.
První rok flétna a dvakrát týdně chce paní učitelka video, jak dcerka hraje. Jednou týdně posílá pět písniček a instrukce, co máme hrát ve flautoskole
Hraje na klavír, trénuje a posílá videa paní učitelce. A nauka se teprve prý ozve, bude každý měsíc tetsik prý.
Dcera hraje druhý rok na housle. Jednou týdně má videohodinu s p. učitelkou přes messenger. Z nauky dostává také úkoly. Dvě strany v pracovním sešitu.


Dcera hraje prvním rokem na flétnu a nedostává nic. Trénujeme jen ty písničky na které měla noty