Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

​Mít 14m dítě, které ještě nechodí a nemluví, je masakr. Netušíte, co chce, a všude ho taháte. Myslela jsem, že týden u rodičů na baráku bude super oáza (jeli na dovolenou), ale po dvou dnech regulérně padám na hubu.
​Moje nová realita? Nabalit tašku a jít na zahradu. Protože jakmile zapomenu jedinou věc, znamená to vzít malého, vyjít schody, vzít věc, sejít schody...
​Chci napustit bazének? Musím ho vzít a jít pro hadici.
​Chci stan? Zase na ruce a hledat stan.
​Zapomněla jsem kafe? Kašlu na něj.
​Zapomněla jsem ručník? Zase do náruče a marš do prvního patra do koupelny... 🏃‍♀️
​Dopoledne jsme nějak dali, k obědu díky bohu za hotovky ze skleničky 🙏🏻. Položím ho a on hned míří ke schodům, takže 10 minut vysvětluju, že udělá BÁC. Pak jdu na záchod, kde mě začne zavírat. Říkám mu: „toto teda ne, chci na tebe vidět!“. No tak namíří ke skříňce a opět říkám: ,, přiskřípneš si prsty!" Do 30 vteřin řev. Klasika. 🙄
​Update z poledního klidu:
​Konečně usnul na mně jak rozpláclá opička. Opatrně ho položím, udělám barikády a plížím se dolů (díky bohu za chůvičku s kamerou). Hodím kuřecí prso na pánvičku, že se konečně najím, jdu ho otočit a malý na kameře už zase sedí! 🥴
​Takže rychlé uspávací kolo číslo dva. Povedlo se, jdu k pánvi a nakládám si maso, opečené brambory ze včerejška a tunu tatarky, protože ty tuky a energii nutně potřebuju. Stihla jsem TŘI brambory, čtvrtku masa a je zase vzhůru! 💀
​V tomhle šíleném pařáku se prostě nedá spát. Matky v tropech, držte se, já jdu dál tahat těch svých 10 kilo štěstí! 🥵🍦

Stejné džíny, o 3/4 roku později a rozdíl 14 kg!! 🤯
Na rovinu, nemám dokonale uklizený byt, nevařím každý den, občas zapomenu prádlo v pračce, sušičku ignoruju dva dny a nádobí umyju až večer. 🤷🏻‍♀️ Někdy je doma prostě chaos, ale já klidně nechám své 3 chlapy v bytě a jdu si zaběhat. My mámy totiž potřebujeme taky čas pro sebe a vypnout. 😇
Prvních 9m: Spánkové peklo, buzení po 30 minutách (doteď kojím a vstávám už "jen" 5x za noc).
Zlom v březnu: Malý se naučil usínat s tatínkem! 🙏🏻
Můj režim: 3x týdně běh, 1x týdně fitko. Buď večer, když taťka uspává, nebo dopoledne vyrazím běhat i s kočárkem. 🏃‍♀️(Ne, nemám kočárek na běhání 🫣)
Ta největší změna ale stejně byla úprava jídelníčku a hlavně začít pořádně jíst! 🍳
Úklid doma prostě počká, naše zdraví ne. Jde to, když máte vedle sebe skvělého parťáka ❤️ (partnera/manžela)

Čas u dětí neutíká, ten prostě letí 🥲. Jeden mi roste před očima do puberty a druhý mi dává jasně najevo, že ta miminkovská fáze je jen krátký sprint 🏃🏻‍♀️💨 . Mám pocit, že se nestihnu ani pořádně nadechnout a už mu budu chystat aktovku. 🥹

Krásné počasí, krásný výlet. Jen bych potřebovala poradit co malému do nosítka, přítel se spotí a malý tím pádem já taky celý mokrý 🙈 . Chtěla jsem vzít softshell overal, ale to by mu bylo fakt horko (malému). Nějaká rada i pro přítele co na sebe, když má nosítko a jdeme na túru? Ať je nemusím pak "ždímat" oba dva? 😅

(2 fotky)