Krásné počasí, krásný výlet. Jen bych potřebovala poradit co malému do nosítka, přítel se spotí a malý tím pádem já taky celý mokrý 🙈 . Chtěla jsem vzít softshell overal, ale to by mu bylo fakt horko (malému). Nějaká rada i pro přítele co na sebe, když má nosítko a jdeme na túru? Ať je nemusím pak "ždímat" oba dva? 😅
Velky Javornik, ze?
Není nad vlnu.
Merino vlna nebo bambus se mi nejvíc osvědčil
😉
Nedám dopustit na merino pro oba, nosiče i nošence.
@mishka
@drep děkuji, myslela jsem si to že merino bude nejspíše nejlepší volba🙂
Ja dávala male softshell vestičku, v teplejších medicích i na tenké body. Merino nemam ráda, obě nás škrábalo. Malý se moc nenosí, ale zase se hodně potí a místo merina nedám dopustit na outlast, je atopik a vyhovuje mu víc než Merino
Merino, outlast, vlna ... prostě tím směrem. Pro oba - dítě a nosícího. Softshell mi pro nehýbající se dítko přišel zbytečný. On zase tak teplý není a zahřeje se vlastně až pohybem. Dcera měla kombinézu v nosítku jednou a byla jak rampouch. Vrátila jsem se zpět k merinu a dobrý.
Merino, outlast, vlna ... prostě tím směrem. Pro oba - dítě a nosícího. Softshell mi pro nehýbající se dítko přišel zbytečný. On zase tak teplý není a zahřeje se vlastně až pohybem. Dcera měla kombinézu v nosítku jednou a byla jak rampouch. Vrátila jsem se zpět k merinu a dobrý.
@kayty děkuji moc za radu 🙂
Merino, outlast, vlna ... prostě tím směrem. Pro oba - dítě a nosícího. Softshell mi pro nehýbající se dítko přišel zbytečný. On zase tak teplý není a zahřeje se vlastně až pohybem. Dcera měla kombinézu v nosítku jednou a byla jak rampouch. Vrátila jsem se zpět k merinu a dobrý.
@kayty a máte nějaké ověřené obchody či eshopy kde přímo outlast najít? Těžko se mi to hledá, vyskakuje mi vše, ale málokdy přímo materiál outlast
@kayty a máte nějaké ověřené obchody či eshopy kde přímo outlast najít? Těžko se mi to hledá, vyskakuje mi vše, ale málokdy přímo materiál outlast
@martivit92 Little angel👍
Český výrobce outlastu je little angel. Mi v pohodě stačily jen ta tenka body pro malého jako první vrstva (dlouhý nebo krátký rukáv), další vrstvy jsem kombinovala s materiály, na ktere jsem zvykla. Nepřišla jsem na chuť těm teplejším “smyk” věcem.
@kayty a máte nějaké ověřené obchody či eshopy kde přímo outlast najít? Těžko se mi to hledá, vyskakuje mi vše, ale málokdy přímo materiál outlast
@martivit92 Já mám moc ráda obchůdek Minimol.cz. Tam už pak můžeš filtrovat vlnu, outlast, softshell, ...
@kayty a máte nějaké ověřené obchody či eshopy kde přímo outlast najít? Těžko se mi to hledá, vyskakuje mi vše, ale málokdy přímo materiál outlast
@martivit92 Měly z Little angel. Ono toho tehdá nebylo moc. Jinak jsem si merino / outlast kupovala v metráži a šila doma.
@martivit92 Měly z Little angel. Ono toho tehdá nebylo moc. Jinak jsem si merino / outlast kupovala v metráži a šila doma.
@kayty to jste šikovná, já nezašiju ani díru na ponožkách 🤭😅
@martivit92 Já mám moc ráda obchůdek Minimol.cz. Tam už pak můžeš filtrovat vlnu, outlast, softshell, ...
@rebe děkuji! Už jsem objednala malému i přítelovi 🫶🏻


Nedám dopustit na merino pro oba, nosiče i nošence.