icon

Holky chtěla bych dát natajňáka na vánoce pár sousedům v domě za dveře nějaký malý dáreček, ale vůbec nevim co. Nenapadá vás něco?

avatar

Svíčky?? Potesi,neurazi a tebe nezrujnuje

15. lis 2014
avatar

Svíčky, dobry cajik

15. lis 2014
avatar

taky svíčky,sušenky,cukroví pěkně zabalené,rolničky... chci tě za sousedku 🙂

15. lis 2014
avatar

Ja bych chtela sousedkum co by mi dala za dvere cukrovi a nakej likerek. A klidne ne na tajnaka, ale hezky by popila se mnou 🙂

15. lis 2014
avatar
maryonu
autor

😀 holky děkuji. Bydlíme tu chvíly a všichni jsou strašně fajn. A necham to tam opravdu na tajňáka. Nechci aby měl někdo pocit dluhu.

15. lis 2014
avatar

To ja bych urcite nemela, kdyby sis se mnou dala do sosacku, pripadne bych zadala o odvetu 🙂

15. lis 2014
avatar

Kdyz na "tajnaka" nedavala bych nic, co se ji/ pije. Nic ve zlem, ale mne, kdyby nekdo nechal za dvermi neco takoveho, hodila bych to do kose. Clovek v tehle dobe nikdy nevi... ☹

15. lis 2014
avatar

@verin2 na tom neco je...taky bych byla asi podezrivava

pripojilq bych k tomu aspon podpis,at vedi,od koho to je

15. lis 2014
avatar

@santron Prave, fakt ta doba je taaak blba ☹ Napad je to ale jinak moc hezky 🙂

15. lis 2014
avatar

Marcel taky bych jídlo nedávala...já osobně byhc to taky nejedla...☹

18. lis 2014