Holky chtěla bych dát natajňáka na vánoce pár sousedům v domě za dveře nějaký malý dáreček, ale vůbec nevim co. Nenapadá vás něco?
Svíčky, dobry cajik
taky svíčky,sušenky,cukroví pěkně zabalené,rolničky... chci tě za sousedku 🙂
Ja bych chtela sousedkum co by mi dala za dvere cukrovi a nakej likerek. A klidne ne na tajnaka, ale hezky by popila se mnou 🙂
😀 holky děkuji. Bydlíme tu chvíly a všichni jsou strašně fajn. A necham to tam opravdu na tajňáka. Nechci aby měl někdo pocit dluhu.
To ja bych urcite nemela, kdyby sis se mnou dala do sosacku, pripadne bych zadala o odvetu 🙂
Kdyz na "tajnaka" nedavala bych nic, co se ji/ pije. Nic ve zlem, ale mne, kdyby nekdo nechal za dvermi neco takoveho, hodila bych to do kose. Clovek v tehle dobe nikdy nevi... ☹
Marcel taky bych jídlo nedávala...já osobně byhc to taky nejedla...☹
Svíčky?? Potesi,neurazi a tebe nezrujnuje