Holky nenapadá vás něco, čim poděkovat rodičům za velikou pomoc při rekonstrukci bytu, vaření a hlídání? Naši i tchánovci nám teď strašně pomohli a já nevim co vymyslet origoš☹
@andelkaprdelka pro tchány i rodiče dohromady 😀
Nějakou dobrou večeři ? 🙂
Masáž asi neni to pravý ani pro jedny. A bude oběd až se zabydlíme😉
@sarinka
@andelkaprdelka Vzajemna masaz, prece 🙂.
Taky bych jim proste podekovala, treba u toho obeda. Pripadne je poslala nekam na vikend relaxovat
a co třeba nějaký oběd v nějaké lepší restauraci třeba do nějaké drahší kde by si sami nezašli
co třeba profi focení celé rodinky a pak jim dát fotky v hezkém rámečku 🙂
Focení mi přijde jako moc pěkný nápad. Nebo společně vyrazit někam na výlet, zaplatit jim vstupy, jídlo apod.
Ja jsem tatovi dala rodinny vylet do dolu /ma rad technicke veci/ vcetne obeda, dopravy a vstupu.
tak dala bych jim to, po čem touží 🙂 naše, by třeba ani pobyt někde, ani masáž ani cokoliv za zážitek, by je nenadchlo
co nějákou společnou masáž??