icon

Holky nenapadá vás něco, čim poděkovat rodičům za velikou pomoc při rekonstrukci bytu, vaření a hlídání? Naši i tchánovci nám teď strašně pomohli a já nevim co vymyslet origoš☹

avatar

co nějákou společnou masáž??

13. zář 2014
avatar

@andelkaprdelka pro tchány i rodiče dohromady 😀

13. zář 2014
avatar

Nějakou dobrou večeři ? 🙂

13. zář 2014
avatar
maryonu
autor

Masáž asi neni to pravý ani pro jedny. A bude oběd až se zabydlíme😉

13. zář 2014
avatar

@sarinka
@andelkaprdelka Vzajemna masaz, prece 🙂.
Taky bych jim proste podekovala, treba u toho obeda. Pripadne je poslala nekam na vikend relaxovat

13. zář 2014
avatar

a co třeba nějaký oběd v nějaké lepší restauraci třeba do nějaké drahší kde by si sami nezašli

13. zář 2014
avatar

co třeba profi focení celé rodinky a pak jim dát fotky v hezkém rámečku 🙂

13. zář 2014
avatar

Focení mi přijde jako moc pěkný nápad. Nebo společně vyrazit někam na výlet, zaplatit jim vstupy, jídlo apod.

13. zář 2014
avatar

Ja jsem tatovi dala rodinny vylet do dolu /ma rad technicke veci/ vcetne obeda, dopravy a vstupu.

13. zář 2014
avatar

tak dala bych jim to, po čem touží 🙂 naše, by třeba ani pobyt někde, ani masáž ani cokoliv za zážitek, by je nenadchlo

13. zář 2014