icon
1 / 1
avatar

Tohle je sice fajn, ale často se to týká jen velkých měst, do menších se většinou rozvozy nedělají, stejně tak jako např. k nám nejde objednat třeba na rohliku nebo tak...nebo se pletu? K čemu mi třeba je, že se dá objednat Tesco, když si pro to musím do toho obchodu zajet, to už si to klidně do toho vozíku i naházím...

14. bře 2020
avatar

@doeik Tady ale nejde o rozvoz.... Tady jde o to, ze restaurace, cukrarny atd maji jidlo a za 10 dnu ho muzou vyhodit... A chteji ho dat lidem "mezi dvermi" sebou domu.

14. bře 2020
avatar

Od nás tam nikdo není :(

14. bře 2020
avatar

Dnes jedu domů z Brna... vezmu Ollies útokem

14. bře 2020
avatar

@perla28 je to celkem cerstve, zkus dal hlidat, třeba ss zapoji

14. bře 2020
avatar

U nás nejblíž 20km... Nejlíp podle mě funguje na tohle facebook, dneska už jsem vzala jednu cukrárnu útokem a mnohé restaurace sdílí příspěvky na různých skupinách (zachránili jsme i jednu bečku piva 😁) ... Hlavně doufám, že to budou lidi využívat, protože 10 dní je pro tohle odvětví fakt děsně dlouho... A kdo ví, jestli to nepotrvá ještě déle

14. bře 2020
avatar

@jane46 Aha, díky za vysvětlení...

14. bře 2020
avatar

Tyjo, škoda že mám nejbližší místa 94km... Třeba tam něco z okolí přibude. Každopádně teď mám strašnou chuť na dýňovou polívku, když jsem jí tam viděla 🤤

14. bře 2020
avatar

Taky, nejbližší místo 116km, další 260km

14. bře 2020
avatar

Koukám, že Ollies sice hlásí, že mají dorty za půlku, ale rovnou zvýšili původní cenu... A jejich dorty božská mana opravdu nejsou 😐

14. bře 2020
avatar

@roxolanka
@elinka555 je to moc cerstve, je treba koukat prubezne. Vzdyt do dnesniho rana to netusili. Ale jak psal nekdo nahore, spis se kouknete treba na FB vasich blizkych podniku i tam jsou nabidky ;)

14. bře 2020
avatar

U nás Olomouc vše snezeno.

14. bře 2020
avatar

@pus asi je u vas velky hlad 😀

14. bře 2020
avatar

@matkakatka93 no jo,Hanáci nenažraní😄😄😄😄

14. bře 2020
avatar

@matkakatka93 tak beru zpět,dali tam další nabídku 🙂

14. bře 2020