máte někdo mnálepku či jinou "nálepku", která je místo platební karty, umístěná třeba na klíčích či na mobilu? zatím moc výhod nevidím.. tak mě zajímá, jak jste s tím spokojeni?
je to na h....,chlap má na mobilu nalepený čip a třeba na benzince a menších obchodech mu to nejde,protože mají starý terminál :( možná ve větších městech je to lepší,ale u nás tedy je málo obchodů,kde to lze použít.
Mám bezkontaktní platební kartu, ani ji už nevyndavám z peněženky, k terminálu přiložím celou peněženku a je to...nevidím rozdíl od přikládání nějaké nálepky.
@maximka33 Já to viděla si před rokem u jednoho člověka...taky mě to do té doby nenapadlo...přložím to tou stranou, ve které je karta, a funguje to v pohodě...ale jde ti jen v případě, že máš tu kartu jen jednu...manžel má 3, takže ten ji vždy vyndá, aby to náhodou nezaplatil z té, co nechce...
Mám nálepku na klicich... Chodím pak na nákup jen a klíči... Super... Kdekoliv taky snazší pro mě vyndat klíče, než peněženku a z ní kartu.
Peněženku přikládat nemůžu, mám tam 2 karty
Ma to manzel na klicich a je s tim spokojeny 🙂.
Mam ji nalepenou na mobilu.Nemusím vytahovat kartu z peněženky.Jecto pohodlnější