icon

slyšela jsem, že v Praze otevřeli Primark,je to pravda?

avatar

Hackuji se, bylo by to super ale myslím, ze tady ještě není

10. srp 2017
avatar

Ne a ani zatím neplánují.

10. srp 2017
avatar

Není a nebude, byla to jen fáma.

10. srp 2017
avatar

Nene,je tam nekde jen velky sklad. Primark v cr se nechysta

10. srp 2017
avatar

Neni a nebude.Koluji drby ze ma byt na Chodove ale z nej se ma stat luxusnejsi centrum znacek coz Primark neni 😂

10. srp 2017