slyšela jsem, že v Praze otevřeli Primark,je to pravda?
Ne a ani zatím neplánují.
10. srp 2017
Není a nebude, byla to jen fáma.
10. srp 2017
Nene,je tam nekde jen velky sklad. Primark v cr se nechysta
10. srp 2017
Neni a nebude.Koluji drby ze ma byt na Chodove ale z nej se ma stat luxusnejsi centrum znacek coz Primark neni 😂
10. srp 2017
Hackuji se, bylo by to super ale myslím, ze tady ještě není