Holky, přemýšlím, co na nožky naší desetiměsíční holčičce, která se staví a obchází nábytek. Na plovoučce ji v ponožkách strašně klouže - doposud jsem to řešila holými nožičkmi, ale teď už by jí byla zima. Přemýšlela jsem o capáčcích Lodger, máte prosím zkušenosti? Nebo něco jiného, aby měla nožky v teple, neklouzalo jí to a nebránilo v pohybu. Děkuji.
tiez som davala capacky, ale nie kozene ale latkove od pani z fleru a dala mi tam protisklzovu podrazku aj spicku 🙂
Doma jen protiskluzové ponožky
naboso. Studené nohy nevadí😉
Dcera je bosochodka zmrzlé nohy ji nevadily. Synovi jsem dávala protiskluzové ponožky
Na doma protiskluzový ponožky
Nám je šila na fler.cz pavorka. Jsou to z capáčky z bavlny (v kožených se jim potila noha). Udělá i zátěr kolem špiček, že se tak rychle neničí, takový gumový potah místo podrážky, pak to neklouže. Za nás TOP 😉
Kožené capáčky, dadoos

Dávala jsem kožené capáčky