Nemůžu spát, ty pitomá antibiotika mi úplně všechno rozhodila.. tákže buchta se dopekla, pračka doprala a manžel je nasycen.. co dál? 🙂
@svetylko83 Chi, hned jsem Vás :-P
prosila bych očistit koš hub, už na to fakt nemám energii 😉
@sefova Jasný! 😀
Já taky klidně vypomůžu 😀 v noci mám problémy se spaním, takže jsem vykoupaná, mám hotovou masku na obličej,máme uvařeno a škubu tapety na wc před rekonstrukcí.To je klid, chlap spí, kočky polehávej a já na to mám klid.By člověk neřekl, co v noci stihne věcí 😀
@fionay Tak to je mazec, já jsem stihla jen tu buchtu, zarovnat a zašít závěsy, vykartáčovat psa a pustit si pohádku 😀
Ale raději bych v noci spala, jen nevím jak na to 🙂
Hele já taky po nocích koukám na pohádky 😀 vezmu tablet, hodím sluchátka a jedu na Youtube pohádky 😀 a že jich tam je 😀
@fionay Hihi, tak to máme stejně 😀
No my bychom potrebovali povesit pradlo :D