Osobne se mi vic libi tmavý nábytek,ale mam vše do ořechu s cernym sklem a nadávám,protože je na tom pořád vidět prach🙂 ale v hostinskem mam světlý a parada, na nem není nic vidět:D
Ja mam zkusenost, ze na cernem je vic videt prach, otisky, mapy, cmouhy, no vlastne asi vsechno..
Mame bilej konferencni ikea + besta kombinaci bile a sede... Predtim v podnajmu cernej a musim rict ze bily je daaaaleko lepsi 😀
Bily..jedině
Bily ;) mam doma tmavy protoze jsem myslela ze to bude prakticke a ono prd, vsechno je na tom videt ;) takze svetly ;)
Tmavý už nechci, mohla bych na tom utírat prach 2x denne.
@michalelka nezáří to moc a už vůbec ne ten z Ikea.. ten tak bílej není... je to taková tlumená bílá. Já jsem spokojena 😉
Naprosto souhlasím... Máme doma u našich tmavý nábytek a mamka musí každý den otírat plochy, protože je hrozně vdět prach...
@pampa92 Tak prach mě přesvědčil, na to nemám ani nervy a ani čas 😁
@michalelka Je to fakt peklo... Bílou si usnadníš spoustu práce 🙂
@pampa92 Ukázala jsem manželovi odpovědi.. a už nechce tmavý nábytek! 😀
Vykompenzuji mu to tmavými rámečky na fotky!
@michalelka Jo a ať si je pak utírá sám! 😀
Na bílém není tolik vidět prach, když jsem měla černou polici, sotva jsem na ní utřela prach, mohla jsem zas. Bílá skříň? Téměř bezúdržbová
@luckee díky, nábytek je již doma.. a v bílé barvě 🙂
@michalelka aha 😀 No a dojmy? 😉
@luckee mno.. asi máme prašno doma nějako neobvykle.. ale utírám každý den 😀
Možná to bude i neschopenkou a tím, že mám roupy! 😀
A je krááásný!




Ze svých zkušenosti bílý 😉