icon

Zlatíčka praktická otázka.. Bílý nebo tmavý nábytek?

avatar

Ze svých zkušenosti bílý 😉

26. črc 2015
avatar

Osobne se mi vic libi tmavý nábytek,ale mam vše do ořechu s cernym sklem a nadávám,protože je na tom pořád vidět prach🙂 ale v hostinskem mam světlý a parada, na nem není nic vidět:D

26. črc 2015
avatar

Ja mam zkusenost, ze na cernem je vic videt prach, otisky, mapy, cmouhy, no vlastne asi vsechno..

26. črc 2015
avatar

Mame bilej konferencni ikea + besta kombinaci bile a sede... Predtim v podnajmu cernej a musim rict ze bily je daaaaleko lepsi 😀

26. črc 2015
avatar

Bily..jedině

26. črc 2015
avatar

Bily ;) mam doma tmavy protoze jsem myslela ze to bude prakticke a ono prd, vsechno je na tom videt ;) takze svetly ;)

26. črc 2015
avatar

Tmavý už nechci, mohla bych na tom utírat prach 2x denne.

26. črc 2015
avatar

@maryonu
@mike2015
@martaveg
@romikka
@renuska84
@lith
@mmm12345

Já jsem byla 100% rozhodnuta pro bílý, ale manžel mě nahlodal.. Že se to bude moc zářit..
Ale prach je pro mě silný argument! 😀 😀 😀

26. črc 2015
avatar

@michalelka nezáří to moc a už vůbec ne ten z Ikea.. ten tak bílej není... je to taková tlumená bílá. Já jsem spokojena 😉

26. črc 2015
avatar

Naprosto souhlasím... Máme doma u našich tmavý nábytek a mamka musí každý den otírat plochy, protože je hrozně vdět prach...

26. črc 2015
avatar

@pampa92 Tak prach mě přesvědčil, na to nemám ani nervy a ani čas 😁

26. črc 2015
avatar

@michalelka Je to fakt peklo... Bílou si usnadníš spoustu práce 🙂

26. črc 2015
avatar

@pampa92 Ukázala jsem manželovi odpovědi.. a už nechce tmavý nábytek! 😀
Vykompenzuji mu to tmavými rámečky na fotky!

26. črc 2015
avatar

@michalelka Jo a ať si je pak utírá sám! 😀

26. črc 2015
avatar

Na bílém není tolik vidět prach, když jsem měla černou polici, sotva jsem na ní utřela prach, mohla jsem zas. Bílá skříň? Téměř bezúdržbová

11. srp 2015
avatar

@luckee díky, nábytek je již doma.. a v bílé barvě 🙂

11. srp 2015
avatar

@michalelka aha 😀 No a dojmy? 😉

11. srp 2015
avatar

@luckee mno.. asi máme prašno doma nějako neobvykle.. ale utírám každý den 😀
Možná to bude i neschopenkou a tím, že mám roupy! 😀
A je krááásný!

11. srp 2015