Posledních pár dní u nás bylo trochu náročnějších. 😔
Přišly horečky, nevolnosti i bolesti hlavy.
Dnes se klukům poprvé ulevilo a dostali i chuť k jídlu. 🙏
Začínám se bát, co dalšího nám podzim přinese. 🙈
Kdo už také od začátku září stihnul ulehnout?
Take se hlasime do klubu.
Mladej ma streptokoka. Ale nastesti atb zabraly rychle
My už taky máme tenhle týden první kolo za sebou. Naštěstí jen kašel.
U nás zatím nic 🙏👍jen mladší v úterý telefon ze školy ,ze ji boli bříško a má průjem ,streda byla doma ale už ji jic nebylo a ctvrtek už šla bylo to z jídla 🙁🙈
Holky jsou držaci
Syn vcera odpadl, 4 dny ve školce, vyzvedla jsem ho ubuleneho, mel zimnici, ledové ruce, 38.5 horečka a ty se nas porad drží, bolí ho v krku. Snad si nedáme kolo celá rodina, na začátku roku jsme měli všichni čtyři horečky, atb
... 2 měsíce jsme se z toho dostavali
U nás děti nic ,jen já covid 😆. Doufám, že mi syn vydrží jsko vždy, jelikož ho čeká první operace za pár dní.
Lucinka (2) zánět průdušek, takže ATB, naštěstí už je to o dost lepší ( tuk,ťuk,ťuk?
Druháček leží s bolavyma ušima. Školková začíná kašlat. No nevim, nevím, jestli je dám přes víkend do kupy
U nás oba angínu jen mladší si k tomu nadělil afty z horeček
Poslušně hlásím, že u nás též.... prvňáček se ráno vzbudil s horečkou, netuším, co z toho bude a školková je od pondělí doma s laryngitidou... 5.9.jsem nastoupila do práce a od 19.jsem na paragrafu... to chceš...
Dcera začala chodit o prázdnin do školky 22.8 a 31.8 mi řekli ať ji nechám 1. a 2. 9 doma😃 ať žije rýma a kašel 🤧 a pro velký úspěch jsme si to teď zopakovali
U nás zatím jen rýma. Snad u rýmy zůstane.
Tedy to koukám, kolik z vás už to odneslo. 😔 Držím palce, ať jsou dětičky brzy fit! Snad to byla jen první vlna po prázdninách a už bude klid. 🙏

My se hlasime. Přinesl ze školky šílenou virózu, má rýmu jako asi ještě nikdy. Od neděle soplí a soplí.