😍ten je nádherný
4. zář 2022
Jj, rostou 🍄🍄
4. zář 2022
My na houbach nebyli, ale dcera dneska bezela zavod v OB a rikala, ze cestou potkala dost hribu. Jenze musela zavodit, nemohla sbirat. I kdyz ji to pry napadlo 😅
4. zář 2022
No u nas ne 🤨😪
4. zář 2022
My dneska byli a našli jsme jenom 4 houby☹️
4. zář 2022
Jj rostou - plechy byly celkem 3
4. zář 2022
4. zář 2022
Liberec a okolí teprve začínají
5. zář 2022
U nás teda ani fň 🙈💩
5. zář 2022
Královéhradecký ani prašivka,přesněji Novobydzovsko
5. zář 2022
Krásný ❤️ Liberecko zatím bída, našli jsme jen babky 🙄
5. zář 2022





Jo a kde?😲