@mikolisek odkud prosím máte ten list? Já se chystám na výzdobu a la džungle a skvěle by se hodil😉
8. kvě 2021
moc pěkné. A odkud máš prosím ty samolepky?
8. kvě 2021
8. kvě 2021
mikolisek
autor@mojezelvicka Od paní z instagramu. Je tam pod přezdívkou "pod__dekou". Zítra bude mít slevovou akci jsem koukala. 😊
8. kvě 2021
👏👏👏
8. kvě 2021
Prakticky stejné máme od Elisdesign
8. kvě 2021


Nádhera ❤️ ty stromy jsou malované? A ten list je taky pecka!