
11 / 32
Baruška je prostě pohodářka po tatínkovi :o)
😀 No to jo, to jde vidět, hlavně jestli takhle krásně spinká i v noci 🙂
24. črc 2010
Jé, Nikolka si taky takhle podkládá hlavinku 🙂 A koukám taky hodně nosíte overálky, je to pohodlný pro mimisky i pro maminky 🙂
27. črc 2010
ta je užasná 🙂
29. črc 2010
je to fakt pooda...doma,.,je to šikulka...
30. črc 2010
to je kouzelná fotečka!
13. říj 2010
je kouzelná.