icon
11 / 32
Baruška je prostě pohodářka po tatínkovi :o)
avatar

je kouzelná.

24. črc 2010
avatar

😀 No to jo, to jde vidět, hlavně jestli takhle krásně spinká i v noci 🙂

24. črc 2010
avatar

Jé, Nikolka si taky takhle podkládá hlavinku 🙂 A koukám taky hodně nosíte overálky, je to pohodlný pro mimisky i pro maminky 🙂

27. črc 2010
avatar
miky
autor

@mpavlinka jo, jo overálky máme moc rády. Hlavně, když se mamina potřebuje podívat jestli jí Barunka nachystala něco do plenky 🙂

27. črc 2010
avatar

ta je užasná 🙂

29. črc 2010
avatar

je to fakt pooda...doma,.,je to šikulka...

30. črc 2010
avatar

to je kouzelná fotečka!

13. říj 2010