Baruška si už od včerejšího odpoledne dýchá sama a co je hlavní, už dostává sondičkou do bříška zase moje mlíčko!
Barča je jednička, bude to silná holka, protože zvládne tohle a nic ji už neskolí 😵 pořád na vas myslim, rodiče, držte se 😵
21. říj 2010
To je užasný................nejkrásnější zpráva pro tento den...............jen tak dále............
21. říj 2010
moooc na vás myslíme...
21. říj 2010
moc moc jsem na vás holky myslela,Baruška je velká šikulka a velká bojovnice,určitě to holky všechno zvládnete
22. říj 2010
to je skvělýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!myslíme na vás🙂
22. říj 2010
miky a Baruško také na vás obě moc myslím a držím palečky. Držte se holky - určitě to půjde pomal uale jistě dobře dál
7. lis 2010
Přeju hodně sil a zdraví, ať je malá co nejdřív v pořádku!!! Není nic horšího, než nemocné děti a když to ještě k tomu jsou miminka, která přijdou na svět a hned je čeká taková trápení, to je strašné. Držte se!