Náš poklad právě bojuje v Motole o svůj živůtek, držte nám prosím všichni palce
Jejej, to držím moc...to je strašné, tohle jen číst, natož pro Vás rodiče, to prožívat.
Copak se stalo, jestli to smím vědět?
Jsme s Vámi!
Z celého srdce přeji jen to nej nej!!!!...držim moc pěstičky!!!!
Myslím na vás a posílám hodně síly!!!
Moc držím pěsti!!!!!!!
ahoj miky,prosím tě co se berušce stalo?moc na tebe a na malou myslím a držím palečky!!!!!!
přidáváme se s Terezkou...držíme palce, já ty svoje velké a Teri svoje maličké, ale obě stejně intenzivně ...na Barušku myslíme a modlíme se, aby vše dobře dopadlo!!!Držte se!!!
neznáme se, nevím, co se stalo, ale palce držím! doufám, že všechno dobře dopadne.
věřím,že vše dobře dopadne..........držíme palce
Držíme moooc palečky, aby všechno dopadlo dobře !!!
Jsme v duchu s Vámi...všechno bude v pořádku
Miky moc na vas myslime, ja i manzel!!!!!!!!
Myslíme na vás a držíme palečky ať je vše v pořádku!!!
Moc na vás myslíme, Baruška je bojovnice, ta se jen tak nedá 🙂, přejeme hodně sil Barušce i vám
Taky se neznáme, ale moc držím palce ať vše dopadne co nejlépe. A Vám přeji hodně síly.
strasně moc síly tobě a Barušce. To zvládnete holky.
moooc na vas myslime miky...- drzim moc palecky at to mala vse zvladne... uplne mi jdou slzy do oci kdyz vidim cim prochazis.. bud silna ... posilame s Benickem male pusinku na brzke uzdravenicko x
Miky, moc držím palečky a myslím na vás!Chudinka Barunka, takovej drobek a už tak těžká zkouška v životě:o(Hodně sil!!!
miky, to je mi moc líto, strašně moc držíme všechny palečky co máme!!!
pořád na vás holky myslíme držte se Baruška je bojovnice!!!!!
Myslíme na Barušku a posíláme moc energie a sil, ať to beruška zvládne, držíme všechny pěsti co máme !!! Ať je holčička statečnááá a maminka s tatínkem taky.
moc držíme s petulkou palecky at vse dopadne dobre
Také stále držím, a moc vzpomínám!
Krásné zprávičky, Baruško jsi statečná holčička, bojuj dále, ať už Tě mají rodiče doma a můžete si užívat společné krásné dny...
Omlouvám se, předchozí příspěvěk měl být samozřejmě o patro výše 🙂
Proboha, co berušce stalo? Moc držím palečky