icon

Náš poklad právě bojuje v Motole o svůj živůtek, držte nám prosím všichni palce

avatar

Proboha, co berušce stalo? Moc držím palečky

18. říj 2010
avatar

Jejej, to držím moc...to je strašné, tohle jen číst, natož pro Vás rodiče, to prožívat.
Copak se stalo, jestli to smím vědět?

18. říj 2010
avatar

Jsme s Vámi!

18. říj 2010
avatar

Z celého srdce přeji jen to nej nej!!!!...držim moc pěstičky!!!!

18. říj 2010
avatar

Myslím na vás a posílám hodně síly!!!

18. říj 2010
avatar

Moc držím pěsti!!!!!!!

18. říj 2010
avatar

ahoj miky,prosím tě co se berušce stalo?moc na tebe a na malou myslím a držím palečky!!!!!!

18. říj 2010
avatar

přidáváme se s Terezkou...držíme palce, já ty svoje velké a Teri svoje maličké, ale obě stejně intenzivně ...na Barušku myslíme a modlíme se, aby vše dobře dopadlo!!!Držte se!!!

18. říj 2010
avatar

neznáme se, nevím, co se stalo, ale palce držím! doufám, že všechno dobře dopadne.

18. říj 2010
avatar

věřím,že vše dobře dopadne..........držíme palce

19. říj 2010
avatar

Držíme moooc palečky, aby všechno dopadlo dobře !!!

19. říj 2010
avatar

Jsme v duchu s Vámi...všechno bude v pořádku

19. říj 2010
avatar

Miky moc na vas myslime, ja i manzel!!!!!!!!

19. říj 2010
avatar

Myslíme na vás a držíme palečky ať je vše v pořádku!!!

19. říj 2010
avatar

Moc na vás myslíme, Baruška je bojovnice, ta se jen tak nedá 🙂, přejeme hodně sil Barušce i vám

19. říj 2010
avatar

Taky se neznáme, ale moc držím palce ať vše dopadne co nejlépe. A Vám přeji hodně síly.

19. říj 2010
avatar

strasně moc síly tobě a Barušce. To zvládnete holky.

19. říj 2010
avatar

moooc na vas myslime miky...- drzim moc palecky at to mala vse zvladne... uplne mi jdou slzy do oci kdyz vidim cim prochazis.. bud silna ... posilame s Benickem male pusinku na brzke uzdravenicko x

19. říj 2010
avatar

Miky, moc držím palečky a myslím na vás!Chudinka Barunka, takovej drobek a už tak těžká zkouška v životě:o(Hodně sil!!!

19. říj 2010
avatar

miky, to je mi moc líto, strašně moc držíme všechny palečky co máme!!!

19. říj 2010
avatar

pořád na vás holky myslíme držte se Baruška je bojovnice!!!!!

19. říj 2010
avatar

Myslíme na Barušku a posíláme moc energie a sil, ať to beruška zvládne, držíme všechny pěsti co máme !!! Ať je holčička statečnááá a maminka s tatínkem taky.

19. říj 2010
avatar

moc držíme s petulkou palecky at vse dopadne dobre

19. říj 2010
avatar

Také stále držím, a moc vzpomínám!

19. říj 2010
avatar

Krásné zprávičky, Baruško jsi statečná holčička, bojuj dále, ať už Tě mají rodiče doma a můžete si užívat společné krásné dny...

20. říj 2010
avatar

Omlouvám se, předchozí příspěvěk měl být samozřejmě o patro výše 🙂

20. říj 2010