Tak 1.1.2011 nás s Barborkou pustily na krátký ozdravný pobyt domů. Nástup na další sérii chemo máme teď v pondělí. Ale důležité je, že "JAK NA NOVY ROK, TAK PO CELY ROK".....a my byly na nový rok doma 🙂
jjjjj moc držím palečky ať už jste doma na pořád a ať to chemo dobře snášíte.
miky, držíme palečky, ať jste brzo a nastálo doma...🙂
No super! Tak příští rok už bude vesele pobíhat po bytě, že ji ani nechytíš 🙂
jůů to je super, držím pěstičky ať to je už jen a jen lepší
holky taky na Vás s Natálkou pořád myslíme, konečně nějaká poozitivní zpráva. Baruska to zvládne, je to malej bojovníček. Držíme Vám palečky nadále🙂
sledujem Vas fotoblog, prajem beruske vela zdravicka a drzim jej velmi palce
ahoj Miri,
až teď jsem se dozvěděla, co je s vámi! Je vidět, že je Baruška veliká bojovnice, moc držím pěsti, aby vše dobře dopadlo 😵 a posíláme s Anetkou spoustu pusinek!!! 😵 😵 😵
Ahoj holky, moc na Vás myslím, doufám že jste pěkně doma :D
Huráááá holky mám radost za Vás, tak držím pěstičky ať jste zase co nejdřív doma a pokud možno NAPOŘÁD ! ! !