Zdá se to až nemožné, ale našemu sluníčku byly včera už dva měsíce
jejku,copak se drobečkovi přihodilo??? Moc držím palečky ať je vše brzy v pořádku.
19. říj 2010
Zdá se to až nemožné, ale našemu sluníčku byly včera už dva měsíce
jejku,copak se drobečkovi přihodilo??? Moc držím palečky ať je vše brzy v pořádku.
to moc gratuluju, je nádherná