DCERA: "Tati jsem lesbička."
OTEC: "Dobře, pokud to tak tedy cítíš."
DRUHÁ DCERA : "Tati - jsem také lesbička."
OTEC: "Děláte si ze mě prd*l? Je v této rodině vůbec někdo, kdo má rád kluky?"
SYN: "Já." :D :D
maminapaja28

2. pro 2016
2. pro 2016
😂😂
2. pro 2016
Tvl😂
2. pro 2016
2. pro 2016
