Holky pomozte,co pri zanetu prsa?? tvaroh nezabira,mam 38,1
Pokud kojis tak hodne hodne prikadat k prsu ☹
hlavně to zkusit odsát a odsávat i přes bolest,jinak před odsátím nahřát a uvolní se trošku mlíko a pak ten tvaroh dávát to ano a plus paralen a nebo cinknout na gyndu,někdy je potřeba dát léky
a není špatný pokud to je rudý udělat obrys fixou,aby jste věděla,zda to postupuje dál a nebo je to menší
Holky ja se snazim prave s kojen prestat,dcera ma za 2mes.2roky))takze odstrikat?
K dr sem volala a pry zitra rano at prijdu pro ty antibiotika pokud nezabere tvaroh
no asi vzhledem k bolesti ano a myslím,že jsou i nějaký homeopatika na odstavení,asi bych cinkla ny gyndu
Mne zabiral obklad z podusene cibule 😉
@miri77 hodne chladit a snazit se co nejvic odsat..a jakmile je teplota 38 a vis tak srazet paralenem..ja mrla min tyden a uz sem musela dostat antibiotika..
Teplou sprchu a tlacit ven. Odstrikavat co nejvic.
A v porodce radili obkladyze zelnych listu
Jo a paralen. Ja to zvladla bez atb
Ve sprse odstrikat do ulevy..chudino ;( a zitra radeji k Dr.
Jak casto jeste kojis? Utla jsi to ze dne na den?
@miri77 chce to asi spis prestat postupne. Ja s tim taky bojovala ;( a musela jsem uz ve sprse odstrikat, mela jsem pocit, ze mi exploduji prsa. Davala jsem si studene obklady a pila matu a salvej (na zastaveni laktace) Ty homeo jsou ricinus communis - ale ty jsem nakonec ani nebrala. Nejhorsi byly prvni 2-3 dny, pak se to ustalilo.
Noo - kazdopadne se drz! Clovek by rekl - skoro ve 2 letech, ze uz to nebude takova fuska prestat, co?
Dojit pro antibiotika ☹