misa_fisherprice
autor@verunkanatalka tak si to moc užijte! Zdravíme.
12. lis 2017
Pujdeme.. potřebuju někde v lese nasbírat silnější rovné klacky a budu z toho dceři vyrábět stromeček a k němu dám světýlka s motivy Frozen😊
12. lis 2017
U nas prsi,takze dopo se bylo venku,hrali jsme krtecka,pexeso,modelovali zmrzliny(to delame denne nekolikrat),ted si da sloficka a pojedeme za neterinkama si pohrat🙂
12. lis 2017
U nás je super hnusně, jsem ráda, že jsem dala cestu do krámu - a to jsem byla sama, bez capartů🙂
12. lis 2017


Ahoj Míšo.U nás je zataženo,ale ven se půjde!!jako každý den...Po obědě.🙂