nebojte, všechny balíčky mají z centrály odeslané, dneska pěkně prší, tak musíme doufat, že pošta bude fungovat rychle a spolehlivě🙂..... hned napište, až balíčky dorazí!
@perla28
@sfinga12
už se těším, až mi pošlete fotky, jak si balíčky s dětmi rozbalujete.....
@misa_fisherprice Určite dáme info 🙂 , čakáme netrpezlivo. Vonku je fujky fujky - počasie na chumlikanie sa 🙂))))
@misa_fisherprice hehehe my nechavame výhru Štěpánkovi na jeho svátek😀 tak az pak bude rozbalovat,rada nafotim😊 a moc se tesim na další týden s těmito úžasnými hračkami...
Tak mi nic nerozbalujeme, my mlsne cekame, jestli se nas taky treba nekdy usmeje stesti. Nebo spis na maleho.
Tak to po mě adresu ani nikdo nechtěl Denosaurovi bude muset stačit to co ma
Dobre ranko 🙂 . Aj my se uz tešíme na veselé dny s vami!
Tak já jsem dnes začala zvesela, soutěž na dnešní pondělní den je vyhlášená...podívejte se na zadání a budeme se s BeatBo moc těšit na všechny příspěvky. Pište, malujte, komentujte a hlavně si to užívejte s dětmi a značkou FISHER PRICE!!! Jo a usmívejte se......jste totiž všichni moc fajn. Míša&BeatBo


Dobré ránko 🙂 Nám ešte telefon nezvoní, ešte sme balíček nedostali ☹ , ale už sa tešíme na ďalšie krásne dni s FP 🙂