Všem přejeme dobrou chuť a já stále čtu vaše básničky, jsou opravdu povedené, ale stále nemáme dočteno a vybráno😉Krásné poledne,Míša❤
Berou se i básničky z tohoto profilu? Až teď jsem si všimla, že sem jí dala sem místo do fóra ☺️😂
@vlaxyz ja taky 🙂 ja nevedela ze jsou i na foru 😢
@vlaxyz@pathusha nebojte, všechny i z blogu beru do soutěže:ú..
@misa_fisherprice dekujeme 😘
Berou se i básničky z tohoto profilu? Až teď jsem si všimla, že sem jí dala sem místo do fóra ☺️😂