icon

Krásnou dobrou noc vám přeje náš malý zákazníček Adámek 😍 Máte nějaké své večerní rituály? Usínají děti třeba se svou oblíbenou hračkou, dečkou, čtete pohádky, škrabkáte na zádech...? 😴 U nás vedl plyšový pejsek alias Mimišek a držení za ručku ❤

avatar

U nasich holek zpivani ..

17. říj 2018
avatar

@pavlapavlapavlapavla A jaký byl nejoblíbenější repertoár? 🙂

17. říj 2018
avatar

@misa_lovi 😉 kde co. Nejsou vyhranene zanrove 😉

17. říj 2018
avatar

@pavlapavlapavlapavla 😀 😀 Tak to je ideál 😉

17. říj 2018
avatar

U nas je to dudyn v puse, pouice na boku a plinka pred oblicejem. A kdyz byl čerstvě na svete tak to byl bily sum zvuk deste. Ted to obcas zabere taky

17. říj 2018
avatar

@katzenka18 O plínce před obličejem slýchávám od maminek i kamarádek často 🙂 A zvuky u nás fungovaly také!! Fén a vysavač 😀

17. říj 2018
avatar

převléct do pyžama, pohádka, dudlík do pusy, muchláček do ruky, maminčin odchod z pokoje a za chvíli se spí 🙂 Už dokonce ani nedokáže usnout v náručí. Asi ho to ruší, nebo co 😎

17. říj 2018
avatar

Večerní rituál:tatínek vyčistí zoubky, dáme pusinku tatínkovi, pustíme si jeden díl pohádky masa a medvěd nebo Bořek, poté už jen mluvené pohádky bez obrazu, musí mít autíčko v ruce a druhou mi škrábe ucho 😂

17. říj 2018
avatar

@jednamaminka Paráda!! 😀 Už je to asik velký kluk a vystačí si s muchláčkem 😉

17. říj 2018
avatar

@pekosek 😀 😀 To je nádhera!!! U nás vedla Máša a Pepina 😉

17. říj 2018
avatar

@misa_lovi je to velký kluk asi od pěti měsíců 😀

17. říj 2018
avatar

K odpolednímu spaní přečíst pohádku a zazpívat, večer jen zpívání

17. říj 2018
avatar

Bez hajanka kravicky a opicky do postele nepujde. Rekne se ze se jde spat. Zacne je hledat zamava posle pusu a jde. Lehne a spi. 😍

17. říj 2018
avatar

@jednamaminka No tak to brzo 😀 Ale je to šikulka 😉

17. říj 2018
avatar

@bobinecka01 Vzpomínám si, že dcerka měla asi 5-7 oblíbených hraček, které jsme před spaním museli asi 20 minut vždy hledat 😀 Ale pak taky usínala sama 😉

17. říj 2018
avatar

Nase holky teda taky mazlicka a zazpivat pomazlit a maminka odchazi a holky spinkaji. A maji to tak aai od peti sesti mesicu ..

17. říj 2018
avatar

@misa_lovi a uprimne me to tak vyhovuje. Hrajeme si pres den takze vecer jsem rada ze jde spat bez uspani. Starsi se precte pohadka. Da se pusa. Rekne se co bude zitra. Pohladi se a spi. A ja dam vecer nohy hore a usnu. Jak idealni

17. říj 2018
avatar

U nás Dudu Lovi - celkem musí být vždy 4 kusy 😂😂 přepočítá, obejme medu a spí 🤷😁

17. říj 2018
avatar

@bobinecka01 Já to tak měla u dcerky, kterou taky stačilo pohladit, opusinkovat, dudlík, všechny hračky a šla jsem....a ona krásně hned usnula. A upřímně? I mě to vyhovovalo 😉 Ten den mají maminky vždy náročný....takže tohle je večer velká pomoc 😉

17. říj 2018
avatar

@newmom17 😀 😀 😀 4 kousky? A je dobře, že si je přepočítá 😎😂 Děkujeme za důvěru 😉

17. říj 2018
avatar

@misa_lovi taky te chci potesit. Dcera miluje jenom dudliky Lovi. A pro me je nejlepsi ten co ma to madelko svitici. Najdu hned v postylce a nenadavam.

17. říj 2018
avatar

@bobinecka01 Děkujeme 😘😘 Svítící kroužky jsou naprosto geniální vynález 😀

17. říj 2018
avatar

Nevim proč, ale dcera odmita, abych ji cetla pohádky, ale chce, abych ji povídala. Nejsem od přírody upovídaný typ, tak vždy vypravim - rekapituluji, co jsme ten den dělali a pak si říkáme co se bude dit další den.

17. říj 2018
avatar

@77moona A víte co? Moje dcerka chce zase vyprávět, co jsem dělala, když jsem byla malá holka...to jí baví nejvíce - poslouchat o lumpárnách, co jsme dělávali s bráchou 😀

17. říj 2018
avatar

@misa_lovi jojo, trošku to leze do peněz, když je pravidelně měníme a jsou jen na spaní, no ale za ty designy to i odpouštím 💕😂😂

17. říj 2018
avatar
17. říj 2018
avatar

@misa_lovi paradoxne vysavac fungival nekdy a ted kdyz vysavam tak strasne place 🙈

18. říj 2018
avatar

@misa_lovi tak mame doma novacky 😊😇

20. říj 2018