icon
1 / 1
avatar

pouzivala jsem je nekolik mesicu, ale ne protoze by me bolely bradavky, ale proto ze se syn spatne prisaval a nemel takovou silu tahat, jak rostl tak sme sem tam zkouseli i bez nich, az to jednou proste slo a kojim doted (syn 13m)

16. říj 2018
avatar

@berumedvidkova Přesně tak....když miminko nemá sílu tahat, nebo když mají maminky malé bradavky, tak také hodně pomůžou...

17. říj 2018
avatar

Pro jistotu jsem je měla koupené, ale nakonec nevyužila. Uvidíme jak to bude nyní u druhého ditete

17. říj 2018
avatar

@pekosek Já je také u druhého chlapečka měla s sebou, ale nakonec jsem je nepotřebovala 😉

17. říj 2018
avatar

Měla jsem koupené a nevyužila, tak uvidíme jak to bude u druhého 😉

17. říj 2018