Krásný podvečer přeji! Ráda bych se zeptala, zda jste při kojení využívaly také chrániče bradavek. Byl to pro mě velký pomocník - já osobně jsem je u první holčičky používala asi první měsíc, protože bradavky trpěly, byly citlivé a bolestivé ☹ Jakmile se uzdravily, přešla jsem na kojení bez nich. Materiál je silikon, který nemění chuť ani vůni mateřského mléka. Máte s nimi zkušenost?
misa_lovi
autor@berumedvidkova Přesně tak....když miminko nemá sílu tahat, nebo když mají maminky malé bradavky, tak také hodně pomůžou...
17. říj 2018
Pro jistotu jsem je měla koupené, ale nakonec nevyužila. Uvidíme jak to bude nyní u druhého ditete
17. říj 2018
Měla jsem koupené a nevyužila, tak uvidíme jak to bude u druhého 😉
17. říj 2018

pouzivala jsem je nekolik mesicu, ale ne protoze by me bolely bradavky, ale proto ze se syn spatne prisaval a nemel takovou silu tahat, jak rostl tak sme sem tam zkouseli i bez nich, az to jednou proste slo a kojim doted (syn 13m)