Právě sedím v O2 aréně po očkování. No děsný bludiště 😁. Ale nějako mě svědí vpich, tak snad se neosypu nebo něco takového. Zatím WiFi nevidím, ale dám tomu čas do večera 😁
Já jdu 16.7. na druhou a už se moc těším. Ne na píchanec, ale na to kolem 😉
Jestli máš první, to wifi ještě nefunguje. Dávám tomu šanci s druhou dávkou, jdu za týden.
Dneska ráno byla na očkování kamarádka a prý se jí sestřička zeptala: "Bojíte se injekcí? "Ne."
"No, já jen, že bych Vám tu zajistila vojáka jako doprovod."
🙂
A teď zasloužená prasárnička v Burgerkingu
@jika10 Do toho bych šla, by mě zajímalo, co by nakreslil. 😂
Holky já teda nebyla v O2, ale u nás v Pardubicích a píchal mě taaak nadhernej zdravotní bratr 😀 těším se na druhou dávku 😀
Doprcic, já jdu ve čtvrtek v Brně na bvv, tak snad tam budou taky krasavici, já se bojím jehel, no bojím, prostě jdu k zemi jen ju vidim
@martinatrnkova nechci machrovat, ale ten muj sexy dokturek/bratr byl taak neznej a hodnej😁😍 prave mam taky fobii z jehel. Ale od nej to vubec nebolelo. Od nej bych se nechala pichat porad😂
@zaludova já měla samou babu, pichala mě baba a nic moc teda😂😂😂. Aspoň že mě pichala jako první, neměla jsme šanci reagovat
Bludiště to je, ale mají to tam dost dobře zmáknutý a k tomu bonus pěkní vojáci na skoro každém kroku :oD