Holky ono se to mateřské úsilí vyplácí 🤗
Syn který měl diagnostikováno Adhd, se kterým to vůbec nebylo lehké a často jsme spolu bojovali, za poslední cca rok a půl prochází neuvěřitelnou změnou. Začal se opravdu snažit - ve škole, doma, atd. Dělá sám věci od sebe, což dříve prostě neexistovalo. Plní své povinnosti, aniž bych mu musela cokoliv říkat. Párkrát už upekl bábovku, a dnes když jsme přijeli z nákupu, nás překvapil vlastnoručně upečenými muffiny 🤗 Normálně mi ukápla slza 🥲
Já jsem tak šťastná !!!!!! 🥳🥳🥳🎉🎉🎉❤️❤️❤️
Dělám předvánoční větší úklid, a snad po 10 letech jsem narazila na staré noviny z roku 1987, které mi maminka schovala. Protože to bylo poprvé, a zřejmě i naposledy kdy se mé jméno objevilo v novinách 😆 Tehdá jsem vyhrála 1. místo v celoroční soutěži pod vedením profesora Žilky ( tatínka Veroniky Žilkové ) A dokonce se o tom psalo ve Večerní Praze 😊😁
Tak jsem toho svýho prostředního trochu zkulturnila 😀 Ale dalo mi to práci ho přemluvit 😃 Jsem naprostý kadeřnický amatér, ale myslím že to dopadlo docela dobře 🙂 Vyloupl se z něho pěkný kluk 😊 Navíc teď něco zhubnul, tak mám z něj radost ❤️
P.S.: Prosila jsem ho aby se u focení netvářil jako vrah, ale to už mi nevyšlo 😆



































