@mischalinka 😆Pravdou je, že jsem horší bordel (katastrofu) v pokojíčku ještě nikdy a u nikoho neviděla 🙄 A to jsme 3 týdny zpět všechno třídili 🙄 Stačilo jim na to 10 minut 🙄😆🙏
trochu mi to připomíná záběry z pořadu Máte doma uklizeno? 🙂))
@lenicka07 😆 Normálně máme 😆🙏
Normálka u nás 🤣 nemusíme mít ani návštěvu 😅🤣
A obě děti vidím 🥰
Děti vidím, takže ještě cajk 😂
@misicka1988 to věřím, letitý prach a pavučiny od stropu visící tam nejsou 🙂 ale jinak je to fakt stejný 🙂 u nás jsou taky schopný udělat brajgl, že není kam šlápnout, akorát já to nikdy nefotím.
U nás takhle nějak vypadá denně obývák k večeru 🤣🤣🤣
No ty vole.. Ja jsem tak rada, ze jsou uz vetsi. Ale mladší je extra bodelar, takze by nemela problem to spachat taky za chvilku
Je, u nás tohle bývá často.... Zvládnou to jen naše dětičky, ale máme 4 no 😁
Nejvíce mě štve, že zamíchali dohromady lego friends, to už jsou malé kostičky. Navíc do toho vysypali celou plastovou krabici lega po starším synovi. To už asi nikdy nedáme dohromady 🙄
Děti jsem musela hledat,ale mám. 😄 to je skvělá fotka..
😅😅😅jeee😅
Tý jo! Myslela jsem, že se stěhujete a třídíte hračky🙂
@misicka1988 lego ame sesypany v jedny krabici, vsechno dohromady
Přiznávám, mě by mrsklo. Takovej mazec jsem ještě neviděla 😱 Jestli to zvládneš uklidit, jsi frajerka 😂😂😂
Jako střídají se u mě pocity zoufalství, beznaděje, naštvání a apatie....🤯
@misicka1988 No nic, zapojila bych obě šikovné děti, rozdávala úkoly a makali by všichni, já i oni. Když budeš říkat, co konrétně mají kam dát, tak to půjde.
To ty bláho 😂masakr
Zase dobra prilezitost k cistce hracek 😂Ja to nekdy vyhazu dobrovolne a tridim 😄
Docela dlouho jsem ty děti na fotce hledala.
Paaaaaaaani 😂😂😂😂😂 jak dlouho trval úklid?😂

@18moniik Pořád trvá....🙄🙏
To chce lopatu a odhrabat cestičku. To stačí 😃
Mám návod na úklid: zamknout a vypustit zvěř, až bude alespoň část uklizená 😁
To je jak u nás i bez návštěvy 😂😂😂
To bude asi lepší zapálit, to do kupy nedáš 🙈😉😄
Videt toto, jdu si otevrit lahev vina a detem oznamim, ze co nebude uklizene, nez lahev vypiju, leti do popelnice.
ty jo, to je mazec. 😉 Ale to dáte. 🌷
Přesně tak si to představuju až budem mít někdy deti dvě 🤣
A já si myslím , že máme největší bordel my,tak to jsi mne uklidnila,my máme relativně ještě uklizeno😂,jinak by to museli uklidit děti ,já bych jenom říkala kam to mají dávat
Jarni uklid😛
To znám. Naše holka když čekáme návštěvu s dětmi už pochopila že nemá cenu uklízet. Sice už 4 roky staré foto... Na vás nemáme 🤣
To snad ani nejde 😲 Nu u nas nikdy nebyl ani zdaleka takovy bordel, ale me pomaha veta "poustim robovysavac a co zustane na zemi, to sezere" A jak hned uklizi 😆
Doma mám to samý. Obdivuji tvoji odvahu, já ji neměla to sem dát. Ale fakt to samý. Byli jsme doma s covidem a děti si hrály...teď jsem to zacala uklízet. Popelnice už je plná.
Doufám, že jsi je nechala to uklidit, nebo ti hojně asistují. 😱 Tohle běžně naše děti dělají, když tu mají kamarády, prostě se předvádí. Nedávno jsem jim slušně řekla, ať už začnou uklízet. A kamarád se po mně osočil, že tu není na uklízení. 🤭Tak jsem ho rychle ujistila, že na roztahování taky ne. A šla se vysmát vedle. 🤣
@prejeta_zaba Jasně že nechala 🙂 Ale musela jsem jim pomoci, protože by to sami pořádně ( tak jak si představuji ) neuklidili. Hlavně tam pod tou haldou bylo strašně drobností ( korálky, kostičky ,asi 80 hraček z kinder vajíček, pastelky, to lego, spoustu petshopaků, no prostě věci co byly původně pospolu ) a já musela dohlédnout aby to alespoň trochu vytřídili 🙏 Už je to tak nějak uklizené, trvalo to 3 hodiny 🙄 10 minut bordelaření VS 3 hodiny úklidu 😆 To se jim to fakt vyplatilo 😆 Kéž by to bylo alespoň výchovnou lekcí 🙏🙏🙏
🙈🙉🙊 jdu se hluboce omluvit své dceři, když šílím, že má v pokojíčku bordel....obdiv, žes to přežila bez odborné pomoci 🤣 PS: Mimo úchvatné foto. Kde jste kupovali ta bebesa - přístřešek na postel?
@misicka1988 asi bych je bez okolků zabila😁
@radava12 Ano, z Ikey - kupovali jsme před 2 lety.
@misicka1988 a to nadáváme malému, že není v místnosti k hnutí. Proto sleduji,s čím si hraje a to co dlouho leží na místě buď uklidím, nebo hodím do kontejneru. Uložené hračky časem proměním s těmi, s kterými si zas nehraje a jsou IN ty, které dlouho neviděl. Ale i tak jich má moc...
Konečne normálna fotka a nie tie nastajlovane 👏👏👏
To míváme taky. Když se blíží "čas úklidu" tak:
*Ji bolí nohy
*Je unavená
*Má hlad
*Chce spát
😂😂😂
@janulik2008 🤣🤣🤣
Pro maminky "hračkové peklo", pro děti "hračkový ráj". 😆 Mně přijde, čím víc hraček u nás děti roztahají, tím jsou spokojenější 🙈, zato u mě jde o úměru nepřímou - čím větší bordel, tím větší nervozita. 🙊
Jé, to jste mne potěšila🙂 U nás to vypadá velmi podobně, bohužel likvidace hromady tak snadno neprobíhá🙂
@te_reza a chodi co chvili pit a vzapeti chcat....


Tak tohle si ukládám, až se zase budu šílet, jakej bugr maj děti v pokojíčku 😂