Dnes mi spadl veliký kámen ze srdce. V úterý jsem byla poprvé na mamografu. Výsledky měli zasílat následující dny smskou. A fakt jsem se bála. Nejenže máme rakovinu prsu v rodině, ale v poslední době se mi zdálo že mám jedno prso z boku dost často citlivé a bolestivé. Což jsem dříve nemívala. No jsem lempl, měla jsem jít už mnohem dříve - pro svůj klid. Naštěstí dnes přišly výsledky - negativní 🙏 Strašně se mi ulevilo..
Toto je jen zlomek naší domácí květeny 🌱🪴😊 Dcera se zamilovala stejně jako já, a každý týden prostě dvě nové kytičky přibudou 😃 Jenže ňáko to už není kam dávat 🤔 Asi nutně potřebuji nějakou zimní zahradu 😎 Ale hlavně super je, jak se i dcera o ně stará, každou novou rostlinku si pečlivě nastuduje, a zachraňuje i nezachranitelné 😊 Náš společný koníček ❤️
















































